Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti szoktatok felvenni...

Lányok! Ti szoktatok felvenni tornadresszt?

Figyelt kérdés
Van olyan lány aki szokott még tornadresszt felvenni tesi órára még akkor is ha nem kötelező hordani? Esetleg van közületek olyan aki otthon is felveszi, persze otthoni tornázásra gondolok. Csak kíváncsiságból kérdem hogy van e még valaki aki felveszi a barátnőmön kívül, mert ő mindig abba van ha tornázik. 16/L
2011. júl. 14. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én általános 1.ben hordtam először és utoljára :D ... szerintem nem is kényelmes, és nem is előnyös
2011. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Fúj.
2011. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nincs az a pénz...
2011. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, tudjuk, hogy egy perverz állat vagy. 16/L=55/F-150 kg
2011. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
amikor kötelező volt a suliba lányoknak és fiúknak is, akkor nem szerettem, de télen, mikor hideg van, akkor harisnya fölé veszek fel, mert számít az a plusz egy réteg (15.L)
2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Általános elsőbe hordtam először és utoljára. Undorító, ha kilóg belőle a bugyi, vagy alatta gyűrődik, nem praktikus mert műszálas és 1 perc után beleizzadsz, bár én már kinőttem abból a korból, hogy ilyenben kelljen tornázni (akkor kötelező volt, nem volt választás, így mindenki hordta), most egy sportos rövidnadrágot használok egy jó minőségű fila vagy adidas pamutpólóval, inkább költök rá többet, mert számít, hogy jól érezzem magam, és kényelmes legyen, ha aerobicra megyek.
2011. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem pamut volt :)
2011. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nincs az az Isten amiért én még egyszer felvennék oat wáááá nagyon rossz volt h elsőbe meg másodikba kötelező volt :( de azóta ha tehetem ink jó messzire elkerülöm
2011. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor kötelező volt akkor hordtam.. Most már nem venném fel.. nekem nem kényelmes és rossz benne wc-ni.. XDD
2011. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tesiórán. . . -.-"
2011. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!