Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami jó hajpakolás?

Valami jó hajpakolás?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok, lapockáig érő szőke hajam van.

Szeretem meg minden, csak nagyon hamar lelapul,zsírosodik, szálkásodik.

Amikor szárítom mindig úgy csinálom h fejjel lefelé vagyok és úgy dúsabb úgy 1 óráig, aztán megint lapos.

Valaki tud rá valami jó hajpakolást. Lehetőleg olyat amihez nem kellenek különböző olajok, mert sajnos nem tudom megvenni. Nagyon köszönöm aki segít!


2010. dec. 7. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan a problémádra a megoldást,de én pl gyengébb tusfürdővel mosom a hajam,sokkal kevésbé zsírosodik mint a samponoktól és nem is lapul le annyira.Plusz Herbária csalános vagy bojtorjános balzsamot használok akár pakolásként is,és csak úgy h a fejbőröm közelébe ne legyen mert attól is hamarabb lapul.
2010. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 7. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért lapul le mert teljesen egyenesen van levágva nincsenek rétegek rajta, ha felül van egy réteg ami rövidebb szerintem ezt magadnak is letudod vagni szoval ha van felül egy réteg ami rövidebb(jovalrövidebb) akkor olyan dús lesz h csak na
2010. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tépett hajam van, rétegesem tépett =/
2010. dec. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!