Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Felvállalható...

Mit gondolsz? Felvállalható ez az alak, evvel a ruhával egy 'randira'?

Figyelt kérdés

előlről: [link]

hátulról: [link]

Bevallom, nem szoktam ilyes képeket feltölteni magamról és igen, elég kicsi az önbizalmam. Ez egy nagyon fontos találkozó lesz...Már 10kilót lefogytam, de még mindig nem érzem jól magam a bőrömben, remélem ez majd változni fog:)

A cipő ehhez ilyen, csak feketében: [link]

Természetesen hozzá fekete szövetkabát lenne, és egy csokibarna műbőrtáska (elegáns)

Az adataim: 23 év, 156cm, 48 kiló:)


2010. dec. 7. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Szerintem felvállalható, csak a ruha túl komor, nem tudod kicsit feldobni?

2010. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem tuti meggyőznél vele, akármit elérhetnél...

Szerelmes lettem..........:)

2010. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy talán egy ezüst karóra (ilyen apró) lenne még rajtam, és talán valami öv...csak attól félek, hogy az kihangsúlyozna a már így elég széles csípőmet...Esetleg valami bross-szerűség?
2010. dec. 7. 20:39
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Aranyos vagy!
2010. dec. 7. 20:39
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább pl. színesebb sál? az nem hangsúlyoz szvsz semmilyen testtájat, tehát ezen sem kell majd aggódnod, meg a karkötő/óra/bross az szintén "komoly"-színű többnyire :D sálnak pedig az is előnye, h hideg van:))
2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem aranyos vagyok, hanem őszinte.:)

Ha nem jön össze a randi, akkor engem itt megtalálsz....:)

2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Á, igen, most látom, hogy a képről lemaradt a nyaka...nos az a baj, hogy a nyaka ejtett, garbó. Pont ilyen: [link]

Ahhoz is megy a sál?

2010. dec. 7. 20:51
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, úgy talán már kevésbé, de miért nem próbálod fel, és nézed meg a tükörben? :)
2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
*kevésbé megy hozzá
2010. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nincs színes sálam :) Holnapra terveztem, hogy körülézek egy boltban, csak gondoltam még ma megkérdezlek Titeket:)
2010. dec. 7. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!