Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok és nem szeretem...

11 éves vagyok és nem szeretem a szeplőimet, de szüleim azt mondják hogy attól vagyok különleges, és nincs rá vaami olyan amivel eltudnám tüntetni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szeplő szexi.
2010. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel el fogod fogadni, és meg fogod látni az előnyeit. Lehet, hogy most furán néznek rád, de pár év múlva körül fognak zsongani a pasik :)
2010. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad fiú vagy e vagy lány. Én csak magam nevébe nyilatkozok: minden pasim szexinek találta a szeplőimet, és aranyosnak is! Örülj hogy kicsit más vagy mint az átlag. Különlegesebb. A szeplő cukisááááááág.
2010. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok és én is szeplős voltam..érdekes módon eltőntek...lehet neked is elfog:)
2010. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is nagyon utáltam,de halványodnak majd:D

Amúgy elvileg,a citrom leve halványítja

2010. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Télen eltűnnek, nyáron a napfényre előjönnek. Ez ellen nincs mit tenni. Azt tanácsolom, hogy fogad el önmagad olyannak, amilyen vagy. Mindneki más is ezt teszi, rajtad kívül senki nem problémázik a kinézeteden.
2010. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Mit nem adnék, ha szeplőim lennének! :o :d

Örülj nekik!

2010. dec. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, de még mindig szeplős. Mondjuk nekem barna, nem vörös. Sötétbarna haj, szem, világosbarna szeplők. A fiúk nagyon szeretik. Kis ártatlan lánynak látszom tőle, de egyébként a te korodban én is utáltam, csúfoltak is miatta. De ma már szeretem, sőt, ha zsírosabb a bőröm, nehezebb észrevenni a patikat miatta! :D
2010. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad! Például én régebben utáltam a barna hajam, mindent megadtam volna egy szőke vagy vörös hajkoronáért. Egyébként állítólag citrommal el lehet tüntetni.
2010. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szeplős vagyok, bár kevésbé, mint kiskoromban, és én is majdnem utáltam :) , de egyrészt a szüleim olyan szinten imádták, hogy vhogy rám ragadt :) , no meg vmikor ált. isk. alsóban volt egy olvasmány az olvasókönyvben egy kisfiúról, aki utálta a szeplőit és mindenkinek azt mondta és mindig azt akarta, h eltűnjenek, és egy nap a szeplői megsértődtek és világgá mentek, és a mesében a kisfiú akkor nagyon boldog volt, ám a környezetében mindenki nagyon csodálkozott és sajnálta és hiányolták a szeplőit, úgyhogy a kisfiú végül fogta a hamuba sült pogácsáját és világgá ment, megkeresni a szeplőit, hogy bocsánatot kérjen tőlük és megkérje őket, hogy menjenek szépen vissza az arcára... :) És persze happy end, mindenki boldog, a család és a barátok is boldogok, és végül a kisfiú is megszerette a szeplőit. :) Én meg pont kb. akkor olvastam ezt a mesét, amikor éppen kezdett kibontakozni belőlem a szeplőim iránti utálat, de ez gyorsan rövidre zárta... :)


És most, 30+ évesen, csak ránéztem a karomra, sok pici szeplő, és vhogy megdobbant a szívem, hogy de szeretem! :) Szóval inkább szeresd meg te is! :)


Ja, és még egy viccesdi: egyszer egy ovis kisgyerek kérdezte, hogy mik azok a pöttyök a karomon, és mondtam, hogy szeplők, a napocskára előjönnek, ha meg nem kap napocskát, akkor elbújnak, és amikor legközelebb találkoztunk, elkapta a kezemet, hogy muti, milyen idő lesz ma? :D Mondtam neki, hogy ez nem így működik, nem béka vagyok én, hogy időjósoljak... :D Hehe... :D


És igen: attól vagy különleges, és irtó cuki és szexi! :D

2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!