Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szempillák méretét valahogy...

Szempillák méretét valahogy lehet növelni?

Figyelt kérdés
Nem szempillaspirálra gondoltam ,hanem valamire ,amitől tényleg nő. Olyan hallottam hogy valaki levágott belőle kicsit és hosszabbra nőtt vissza ,de elég őrültségnek tűnik. Tudtok vmi megoldást ?
2010. dec. 9. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én este kenek rá ricinus olajat. Nekem 1hónapon belül máris hatott! Először dúsult, erősödött, aztán nőtt:) Most olyan nagy a szempillám, mintha ki lenne festve...gondolhatod, milyen ha tényleg átmegyek rajta szempillaspirállal:)

A vágást NE!!! hallottam olyat, akinek nem nőtt vissza:O

2010. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ricinus olajat használok!

Nagyon jól bevált.Sűrűbb és hosszabb is lett, vagy legalábbis spirál nélkül is sokkal jobban látszik:)

Gyógyszertárban lehet venni, szerintem próbáld ki.


Én úgy csinálom, hogy fültisztító pálcikával belenyúlók az üvegcsébe éppen annyira, hogy egy kicsit olajos legyen és a fültisztítót úgy húzom át a pilláimon, mintha spiráloznék.Igaz, marad rajta egy pici, mert nem szívja fel azonnal, de egy fél óra sem kell neki és beszívja:)

15/L

2010. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy levágj belőle, inkább használj ricinus olajat.
2010. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen. és mennyibe kerül kb a ricinus olaj ?
2010. dec. 11. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!