Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 161 cm magas vagyok és 65 kg....

161 cm magas vagyok és 65 kg. Szerintetek ez jó vagy fogyjak pár kilót? 13/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 163 cm vagyok, és voltam 65, sőt, majdnem 70 kiló is.

Nem, egyáltalán nem sok, de az ideális valahol 55-60 körül lenne.

Viszont, NE kezdj el fogyókúrázni, mert még túl fiatal vagy, még dúlnak benned a hormonok, most nem szabad megzavarni az egészet egy fogyókúrával, mert annak beláthatatlan következményei lehetnek! Gondolok a jojó-effektusra, az étkezési rendellenességre, sőt, ilyen korán még a menstruációdra is kihathat.

Én 18 éves korom körül magamtól ledobtam 15 kilót, szóval még akármi történhet veled is.

Viszont, ha sportolsz valamit, az sosem árthat.

Tehát ne fogyózz, inkább sportolj. És nyugi, nem sok, nem vagy kövér.

2010. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. dec. 9. 18:29
 3/11 anonim válasza:
67%
Én 169 cm vagyok és 50 kg és 13 és fél éves fiú vagyok, és egyáltalán nem vagyok sovány sőt a hasam valamennyire izmos is, tehát a kockák kezdenek kirajzolódni : ), mondjuk 6 éve focizom. De az a lényeg, hogy ezt így nem tudjuk megállapítani hogy mennyire vagy duci, vagy nem duci, mert vkinek könnyebbek a csontjai, valakinek nehezebbek. De a magasságod jó ^^.
2010. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nő lennél, nem lenne annyira sok, bár vékony sem lennél, kislányként viszont lehet nem ártana foglalkozni a dologgal. De tényleg ne diétával, max, hogy kevesebb csokit eszel, meg egészségesebb kajákat. Inkább mozogj, az biztos nem árthat.
2010. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

19:31 -> olyan nincs, hogy valakinek "nehezebb" a csontja. az izom dobhat esetleg a súlyodon észrevétlenül

kérdező -> háát.. mit is mondjak:S attól függ hogy áll neked ez a súly. én 164cm és 57 kg vagyok, de már magamat is határesetnek gondolom:/

2010. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
**19:21
2010. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el sportolni! Kevesebb nasi, változatosabb étrend. Kerüld a cukros löttyöket, ásványvizet igyál. Én a helyedben mindenképpen foglalkoznék ezzel. 165 cm vagyok és 56 kiló. Egyáltalán nem vagyok vékony. Persze függ attól is, hogy hogyan oszlik el rajtad ez a súly. Amúgy meg neked kellene érezned, h sok-e vagy sem. Az semmiképpen sem árt, ha mozogsz egy kicsit!
2010. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem változtass az étrendeden egy kicsit.

Kerüld a rágcsálnivalókat (chips, süti, cukor, csoki, szóval mindent!) és a cukros üdítőket.Helyette egyél zöldségeket, gyümölcsöket és igyál vizet illetve gyógyteát.Egy 1,5 l ásványvízbe csavarj egy fél vagy egy egész citromot, nagyon finom és lúgosító hatású, ami jó.Naponta kb. 2l folyadékot fogyassz (ebbe bele számít a leves is).

Sokszor keveset egyél (átlag napi 5 étkezés ajánlott).

A zsírosabb, nehezebb ételekből kevesebbet egyél.

Ezekkel az apró dolgok betartásával és mozgással könnyedén fogyhatsz és formálódhatsz is!

Kezdj el sportolni is.Aerob mozgást ajánlanék, pl. futás, biciklizés + emellett otthon tornázhatsz!


Tudom, most nehéz lesz hiszen közeledik a karácsony, de kezd el most.Az nem baj, ha néha megeszel egy szelet sütit, vagy egy kis csokit, csak ne legyen rendszeres:)

Ne értsd félre a válaszomat, nem vagy kövér.Szerintem ez már az a határ, ahol érdemes elkezdeni komolyabban is foglalkozni a dologgal, nehogy nagyobb baj legyen (betegség vagy újabb + kilók).


Egyet jegyezz meg:

Koplalni és diétázni a te korodban NEM SZABAD!

Egészséges életmód kell és minden rendben lesz (egészséges ételek, heti 3-4x torna).


15/L

2010. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
22:37--> ilyesmire gondoltam, kösz, hogy kijavítottál : ) 19:21
2010. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozok azon előttem felszólalókhóz, hogy majd idővel még változhat (le is és bezonyám fel is).

Fogyókúrázni SZERINTEM nem éri meg, ne vonj meg semmit magadtól.

DE!!! A nassolás, esti bekajálás, girosz, meki és társai azonnali hatállyal elfelejthetőek akár örökre is.


Még változhatsz, de ha hajlamos vagy a hízásra és kényelmetlenül érzed magad úgy, akkor bizony tenni kell ellene. Láttam sok olyat hogy kamaszként ducibb lányból (számomra) tökéletes formás nőci lett. ;)


28/F

2010. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!