Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotózásra mit kell vinni?

Fotózásra mit kell vinni?

Figyelt kérdés

Portfólió fotózásra megyek életemben először és nem nagyon vagyok képpbe hogy mit kell vinni...

ruha sminkes fodrász minden biztosítva...


2010. dec. 11. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

magadat és kiegészítőket ruhákat papucsot és köntöst kis törölközőt vigyél magaddal!!

Ruhát és kiegészítőt azért vigyél mert lehet hogy a stylist olyan ruhákat visz amikhez a te kiegészítőid is jók lesznek!!!

A szakmában vagyok hallgass rám!:)

A papucs is nagyon lényeg!!

2010. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

a mondat helyesen:


Portfólió fotzásra megyek életemben először és nem nagyon vagyok képben(egy P,és a végén N),(hogy elé vessző)hogy mit kell vinni.(ide elég egy pont is)

Ruha(nagy R),(vessző, mert felsorolás)sminke(ua.), fodrász,(ua.) minden biztosítva.(ide is elég egy pont)


Csak hogy ne tűnt butusnak, gondoltam szólok.Bocs, nem vagyok nyelvtantanár, de néha nem árt a használata a nyelvtani szabályoknak .


A képeket meg lehet nézni valahol???


Szakmabeli vagyok, bár én a másik oldalon állok


www.georgepictures.com


kukuccs, ha azt hiszed kamu.

2010. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az fel se merül benned kedves okoskodó hogy ezeket én is tudom, csak éppen abszolút nem érdekel hogy helyesen írok-e ide vagy sem? A kérdés érthető volt...
2010. dec. 23. 10:20
 4/7 anonim válasza:

Te egy ilyen okos lány lehetsz aki akkor is megmondja a tutit, ha nincs igaza.Engem úgy neveltek, ha valamit tudok, azt használjam, és ne csináljak magamból hülyét, ha nem muszáj.Ha tudod, hogy kell , akkor miért nem úgy csinálod???Ezt ugye nem gondolod, hogy mág el is hiszem neked.


Bizonyára tudtad....Heheheheheheeeeee.

2010. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el...
2010. dec. 25. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:

www.georgepictures.com

Nem egy 100-as oldal,bocsi...

Nekem nem tetszik a munkád...

De tényleg bocsi és ez csak ízlés kérdése...

Én is fotós vagyok,de én cégnél dolgozom...

Szóval nem magánszemélyként...

De bocsi nekem nem tetszik a munkád...

2010. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előttem szóló.Semmi baj.Nem mindenkinek tetszik ezt tudom.Sőt.De aki tőlem rendel annak tetszett eddig és hála istennek van munka.Nem leszek milliárdos,se milliomos, de annyi van, hogy ne haljak éhen.

De mielőtt komolyabban elkezdődne itt a vita, megnézném a Te munkád(privátban dobhatsz egy linket, vagy valamit ahol be lehet csekkolni, mert más munkáiból is sokat lehet tanulni, gondolom ezt Te is tudod), esetleg privátban-ezek szerint az elérhetőségem is tudod- nyugodtan megmondhatod, hogy mi az amit Te másképp csinálnál, vagy az ami nem tetszett.Ha semmi az sem baj.Sértődés sosem volt és nem is lesz ameddig nem happolják el a munkám.

És a jótanács minden esetben jó.A vélemény meg egy másik dolog.Bátran dobj egy mailt, és akkor nem offoljuk az oldalt.Várom...Üdv. és boldog karácsonyt.

2010. dec. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!