Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyesek szerint beképzelt...

Egyesek szerint beképzelt vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem értem őket szerintem nincs semmi okom arra hogy beképzelt legyek mert szerintem egyáltalán nem vagyok szép sőt....nem viselkedem lekezelően és soha senkire nem mondtam semmit amiatt ahogy öltözik vagy beszél...mit tegyek h ne mondák ezt rólam?
2010. dec. 12. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is: kik mondják ezt rólad?

Másodszor: Lehet,hogy néha túl okoska ként viselkedsz és néha-néha kijavítasz másokat olyan dolog miatt ami csak egy kis apróság. Sajnos velem az utóbbi van,egyszerűen nem bírom befogni a számat ha észre veszek egy hibát... De már dolgozom rajta...

2010. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy igazuk van. Egy csomó ember arra is azt mondja, hogy egós/beképzelt, aki egyszerűen magabiztos vagy van benne egy természetes büszkeség... én pl. azért kaptam meg anno, hogy beképzelt vagyok, mert amikor már huszadszor b.sztattak dogaírás közben, hogy segítsek nekik (mert én tanultam, ők meg nem), akkor megmondtam nekik, hogy szeretnék a saját dogámmal foglalkozni, és nem segítek többet... sztem először kérdezd meg tőlük, hogy miért gondolják ezt, mit tettél, ami miatt ez a képük rólad, aztán... aztán döntsd el, hogy lehet-e benne vmi (néha belülről nem is érezzük, hogy a hangsúly, amivel beszélünk, milyen), vagy egyszerűen csak irigykednek vagy ki akarnak kezdeni.
2010. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában osztálytarsaim közül 2...régebben haargban voltunk de mostanában kibékültünk de a hátam mögött mindenkinek ezt mondják...ők elég rossz tanulók és volt már rá példa hogy segitettem nki dogánál de volt olyan is hogy nem....mert néha zavarnak ...lehet emiatt mondják.....
2010. dec. 12. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

hagyd őket, gondolják azt amit csak akarnak, ha te tudod, hogy nem így van addig van rendben minden. : D

Nálam is volt/van, hogy két lány lesi mikor hibázom(legyen annyi h megvagyok fázva és köhögök, félrelépek a járdán stb) de nem érdemes különösebben foglalkozni velük hisz az egész nem érné meg többet mint mosolyogni rajta ;)

2010. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a bajuk hogy nem mész oda mindenkihez jópofizni velem is ez volt .menj oda akik ezt mondják és beszélgess velük dicsérd meg őket
2011. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!