Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudják egyesek...

Miért nem tudják egyesek felfogni hogy a szépség, csinosság nem egyenlő butasággal is?

Figyelt kérdés

Szerintük csak átlagos külsejű/csúnyább és okos nő vagy pedig szép, de buta létezik?

Sokan linkelnek képeket, ha van egy szebb lány, akkor már oda írják hogy biztos nem az eszéért szeretik. Ennyire irigyek? Azt nem tudnák már elviselni hogy valaki szebb is és okosabb is náluk? Ezzel nyugtatgatják magukat hogy "oké hogy szebb nálam, de én legalább okos vagyok, nem úgy mint ő?" Az hogy valaki erősebben sminkeli magát, kihívó ruhát hord még nem egyenlő a butasággal. És az is hogy "látszik rajta hogy buta". Hol? A szemén? A száján?? Hol látszik?


2010. febr. 7. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokakan tényleg látszik, hogy buták, és tényleg azért öltözködnek úgy, mert ésszel nem érnének el semmit. Amúgy meg ez azért megy, mert nekünk férfiaknak is könnyebb nézelődni, mint intelligensen beszélgetni :)
2010. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol látszik rajtuk hogy buták? Ha már beszéltél vele, vagy hallottad beszélni, akkor az oké. Viszont egy képről megítélni valaki intelligencia szintjét, na EZ a butaság.
2010. febr. 8. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor azt látom hogy csücsörit(anus mouthus),az nem lehet nagyon intelligens.Mert azok nem csinálnak ilyet.Úgyhogy igen,a száján is,meg a szemén is látszik,mikor csücsüritgetés közbe felhuzza bambán a szemöldökét..


a másik meg az írás.Okos ember ne szercsizik meg naonozik meg efféle ökörségek.Olvashatóan,normálisan ír.Egyelőre ennyit az értelmi szintről,és nem kell ehhez hogy beszéljek vele,látod elég leszűrni így is.

2010. febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csinosság nem egyenlő a r.bancos külsővel mint ahogy azt sokan gondolják. Tehát eleve aki r.bancosan néz ki és csinosnak gondolja magát, az nem lehet okos. A kihívó ruha teljesen helyénvaló egy buliban, de pl. aki iskolába vesz fel olyat, az tényleg nem egy léngelmére vall, mivel egy okos, intelligens nő tud az alkalomnak megfelelően öltözködni. Én ismertem egy lányt, aki mindig odafigyelt magára, mindig sminkelt, de abszolút elegáns ruhákat hordott, pl. miniszoknyát csak kosztümkabáttal (zakóval) láttam rajta, a dekoltázsa is épp megfelelő volt, nem buggyantak ki a mellei, de azért látszott, hogy vannak (szép nagyok), nem hordott ilyen ízléstelen X-it meg nem tudom én milyen ruhákat (vidéki diszkókban ezeknek kínai változatát láthatod) stb. Soha senki nem mondta rá, hogy buta, pedig ha végigment az utcán, akkor a pasik zöme megfordult utána. Na, a szépség itt kezdődik és az intelligencia is.
2010. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igenis okosnak tartom magamat.Nekem nincsenek csücsörítős képeim,mégis azt mondják rájuk,hogy az,mert szilikon szám van.Csak ezek alapján nem szabad megítélni senkit sem.Nálam az értelem és a szépség nem egy kosztümkabátnál kezdődik.Mindenki lehet szép a maga stílusában.Ezt a dolgot én sem értettem meg soha.
2010. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor a csúnya emberek a buták. Nagyon sok buta és csúnya embert ismerek. Rossz gének.
2010. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!