Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire jó ez az undorító csupasz...

Mire jó ez az undorító csupaszság a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, ez rettenet. Mi a fenének kell a hónaljat, kezet, lábat, vagy a f...uk környékét szőrteleníteni.
2010. dec. 13. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a divat. a 70-es, 80-as években meg a szőr volt a divat.
2010. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
62%
Egy férfi szőrösen férfi! :D
2010. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A hónalj nálam alap hogy szőrtelen legyen. A többi nem érdekel, ha nem olyan mint egy gorilla.. akkor legalább vágja rövidre.
2010. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

mert ízlésesebb és higiénikusabb.


komolyan nem értelek...

kar-, lábszőrzet, rendben, ez egyéni ízlés kérdése, ki mit szeret. nekem ezzel a kettővel semmi bajom, viszont ha nagyon hosszú, fekete szőrök borítják a karját, lábát valakinek, az igenis csúnya látvány, hiába férfi.

inkább akkor szőrtelenítse.


hónalj és intim szőrzet: sokkal tisztábban tartható szőr nélkül. az intim szőrzet BŰZLIK, ha nincs eltávolítva, vagy legalább rövidre nyírva.


csupán csak ezért divat...

egy igényes férfi nem akar mindenféle szagot árasztani.

vagy ha neki mindegy is, tekintettel van a barátnőjére, ne kelljen már elhánynia magát.

2010. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Kar és lábszőrzet eltávolítása elég gáz fiúknál. A többi pedig... ki hogy érzi. Én mindenesetre nem állnék le egy szőrös fiúval/férfival. Kevés taszítóbb van. Magam is szőrundorban "szenvedek". Csak a hajam van, ami szőrnek mondható rajtam.

18L

2010. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
42%
:O akkor szemöldököd sincs? Se szempillád? :D
2010. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hot_kiss ***** válasza:

Gondolom tetovált és .. és mű.

A kar és láb az lehetőleg legyen szőrös. A hónalj is már csak a higiéniai okokat nézve és az intim régió sem baj, ha legalább rödvidrevan nyírva..

2010. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy az erős szőrzetű pasinak az intim terület és a hónalj legyen borotválva. Gyengébb szőrzet esetén én nem ragaszkodom a hónalj szőrtelenítéséhez. Kis mértékben nekem férfias. Az intim terület viszont ebben az esetben is legyen karban tartva. Nekem így gusztusosabb.

20L

2010. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavar,ha csak nem dzsungel szintű szőrzet van vkin.Egy férfi szőrösen férfias.Hónaljszőr csak akkor zavar,ha sok,akkor illik legyantázni,meg ha a mellkasán is egy kisebb dzsungel van,az nem túl esztétikus,de egyébként a kis szőr elmegy,sőt szexis szerintem:)Én inkább attól vagyok rosszul,amikor meglátok egy frissen borotvált férfi lábat....

Pedig én is mindenemet szőrtelenítem szinte,a hajam,szemöldököm,szempillám van csak meg:))

17/L

2010. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, hónalj legyen szőrtelen szerintem.

Ott lenn legalább rövidre nyírva, túl szőrösen gáz.

Láb, kar ne legyen szőrtelenítve, de ha nagyon dzsungi, akkor lehet, hogy nem árt.

2010. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!