Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiaknál mennyire elfogadott...

Férfiaknál mennyire elfogadott a szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Sportos testalkatú,de mindenhol nagyon szőrös vagyok.(voltam)
2011. máj. 12. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha a hónaljkutyákat eltávolítod és az intim régiót is karbantartod. A mellkas (és az esetleges hát)szőrzet sem minden esetben esztétikus (nője válogatja), ezért annak eltávolításában sem látok kivetnivalót. A karon és lábon való csupaszítás viszont már nagyon feminim, azaz egyáltalán nem férfias.
2011. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én, mint nő, nem szeretem ha egy pasi, tök csupasz. Mellkas, láb, ott legyen, úgy férfi. Az, ha leszedi a hónaljba, vagy intim részen kicsit levágja, az ok, de ne legyen babapopó, az nem férfias. Ha a hátán van, az mondjuk elég gáz,bár azt is el lehet fogadni szerintem.
2011. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a szőrös pasikat, tehát igenis szőrtelenítsen. hónalj, intim zóna ALAP, de szerintem a szőrös hát is nagyon ronda, a mellkas még elmegy, de azt is jobban szeretem csupaszon. kar, láb viszont legyen természetes.
2011. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!