Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a férfi popsi...

Mit gondoltok a férfi popsi borotválásról?

Figyelt kérdés

-Ciki ha 1 férfinak szőrös a segge?

-Vagy az ciki ha le van borotválva 1 férfinak a segge?

-pasik, szoktátok borotválni a popsitokat?

-Az ciki hogy ha borotválom a seggemet, és valahol kihagyok területet mert nem látom?

-Ki szokott pattogni a popsim borotválás után.mi a teendő?


2010. dec. 13. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ciki ha 1 férfinak szőrös a segge?

Ezen beszarok XDDD


Amúgy ha több kérdésed van, írj ki több kérdést, nekem is mindig mondják a modik. :)


Szerintem ha nagyon szőrös, borotváld, de tükörrel nézd, hogy ne hagyj ki helyeket. Ha kicsit, nem ciki.

Kipattoghat, utána krémezd le valamivel. Testápolóval. Mittomén.


Vicces, hogy egyszer azt mondod: seggem, aztán meg azt: popsim. Te is nagy forma vagy XD

2010. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz, tudom hogy vicces kérdés, de hát most ez van, mindenkinek van 1-2 kínya, XDXD popsi, xd
2010. dec. 13. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
25L, szerintem inkább csupasz legyen, minthogy be tudjam fonni... :-D
2010. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez jó volt :D:D
2010. dec. 13. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán izgat,hogy mi a ciki és mi nem az.Én borotválom,mert nagyon szőrös és zavar,Ha valahol kimarad,hát kimarad,úgysem látja senki.
2010. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is borotválom,idegesít ha sz@rás/fosás után beleragad a szőrszálakba a seggemen,és alig lehet kiszedni.
2010. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Srácok, én a helyetekben inkább gyantáztatnám, ha ennyire zavar titeket... Megértem, hogy nagyon zavar, ha tényleg sűrű, sok...De ha borotválod, borostás... Szerintem kiábrándító egy borostás hátsó.
2010. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tom hogy vagy vele hogy beleragad a szörszálaidba a szar, de én tudod ki szoktam törölni, és ha annyira érzem hogy nem jó, akkor lezuhanyzok. bár nem tom ti hogy vagytok evvel
2010. dec. 14. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!