Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni akarok, de hol?

Modellkedni akarok, de hol?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, divatbemutatókra szeretnék járni, fotómodell szeretnék lenni. Köszi.
2010. dec. 13. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt... Minden nap feltesznek kb egy ilyen kérdést. Amúgy roppant meglepő módon egy ügynökségnél kéne próbálkozni talán. :D
2010. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ird be a google-be es megkapod a valaszt.
2010. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tudod te hány modell-ügynökség létezik csak itt nálunk??


ayayyy, és kb heti szinten vannak válogatások, sztem alkalmat találsz bőven, na az más kérdés, hogy összeköttetések nélkül messze nem jutsz, de hát próbálkozni lehet


Úgy általánosságban ajánlom neked a modellvilag.hu oldalt, ott van egy vagon info !


Kezdésnek csináltass magadról egy szép, minél vegyesebb portfoliót, aztán végtelen a kiindulási lehetőség ...


(sőt, a "clickonmodels" oldalon tök ingyen fel is tölthetsz magadról egy összeállítást, aztán ki tudja ... netán kapsz majd érdeklődő leveleket, próbának az is jó, és ingyenes, csak ezt a portfoliót oldd meg minél hamarabb, anélkül nem tudsz elindulni!

2010. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én modell vagyok , én egy versenyen Vm modell versenyről kerültem be a szakmába.DE vannak olyan barátaim akik asima képeket ügynökségnek szokták elküldeni és ugy kerültek be, kül ha észreveszitek a legjobb modellek azokat mindig leszolítják csak idő kérdése: mihalikot 15 é. szólították le, palvint: 13. És sok más nemzetközi szupermodellt is
2011. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!