Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni akarok Szlovákiába...

Modellkedni akarok Szlovákiában, vagyis a szlovákiai magyaroknál, vagy Győr felé. Merre lehet, és hogyan?

Figyelt kérdés
én egy 15 éves csaj vagyok,és minden álmom hogy modell legyek.
2009. ápr. 21. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden fiatal lánynak ez az álma, tudjuk. De inkább tanulj és keress egy rendes munkát ahol nem fognak kihasználni és tönkretenni testileg és idegileg. Nem éri meg. Csak kívülről nézve tűnik szépnek és jónak a modellkedés.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Helyi újságokban keress hirdetést, vagy női magazinokban. Mindig szokott lenni, ott hirdetnek az ügynökségek.

2009. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,én rendesen tanulok,meg minden ilyen.Nem is ez lenne a fő célom,ezt csak így mellékvágányon,hobbikánt.Szerintem is teljesen igazad van,csak tudod meg akarom mutatni,hogy szép vagyok,és híresebb lehetek mint pl olyan aki lemond,vagy vmi ilyesmi..
2009. ápr. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!