Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az előreálló fogakon lehet...

Az előreálló fogakon lehet valahogy segíteni? [LENT]

Figyelt kérdés
fogszabályzót nem szeretnék és szerintem nem is lenne most annyi pénzünk erre.valami ötlet? régebben ajánlotta valaki hogy egy fagyi pálcikát tartsak ugy a fogaim között mert úgy egy helyen vannak.szerintetek ez segítene?1hónap utána ha mindennap bent lenne 5órát mondjuk meglátszana?
2010. dec. 14. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. :S fogszabályzón kívül nincs más megoldás. nem tudja az ember házilag helyre tenni a fogait...
2010. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hi-hi. Fagyi pálcikát, ez jó! A fogszabályzót évekig hordják az emberek, ha állandót kapnak ,akkor éjjel nappal. Semmit nem fogsz ezzel elérni.
2010. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha állandót nem is akarsz, és nem is engedhetitek meg magatoknak, mi (eléggé drágán, szerintem ennél jóval olcsóbban is lehet valahol kapni) éjszakait (is) vettünk, ami 30.000 forint volt, Néhány hónap spórolás, nem kérsz zsebpénzt, vagy beleadod, és összegyűlik, megvehetitek, és ha tényleg minden éjjel rendszeresen használod, nem most, de egy idő után látszani fog az eredmény.
2010. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem miután levették az állandót, éjszakait kellett hordanom. Fél éve volt kb, akkor 10 000 forintba kerül.

20L

2010. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi:) hát nem fagyi pálcát mondott hanem adott kb 10db ahhoz hasonló pálcikát xd
2010. dec. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!