Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a tükörben szépnek látom...

Ha a tükörben szépnek látom magam, de amúgy nem akkor most melyik az igaz?

Figyelt kérdés
Szóval ha tükörbe nézem magam szépnek látom magam úgy ahogy de ha a nem tükrözött arcomat nézem hanem ahogy szerintem más is lát akkor az nem tetszik. Azért mert nekem nincs megszokva csak a tükrözött? Vagy akkor csúnya lennék a valóságban? Vagy ha tükörbe jo akkor valóságba is? Engem ez tök összezavar...
2010. dec. 15. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
hát még engem. xd
2010. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szépség nem meghatározható dolog. Van akinek a nagy mell a szép, van akinek a picicici; valakinek szép, ha egy lány szeplős, van akinek nem tetszik.

Tükörkép-----más is abból az irányból lát téged. A tükörnél te állsz szemben magaddal, az utcán meg más áll szemben veled.

2010. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt rohadtul nem értem xD Mármint, hogy látod magad tükrön kívűl? Mert én pl nem látom magam, max fényképen.:-DDD
2010. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi most tanultuk filozófiából, hogy a tükörben gyakran azt látjuk, amit látni szeretnénk. Így belegondolva van benne logika, hisz sokunkkal volt már olyan, hogy a tükörben azt látom, hogy hm minden oké, de ha készül rólam egy kép, akkor meg úristen, hogy nézek ki. :D
2010. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor miért van az, hogy fotókon tetszem magamnak, amúgy meg nem? xD
2010. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

na ezen már én is agyaltam...:DD

a tükörben tetszek magamnak,de ha úgy nézem magam hogy duplán tükörbe,tehát pont forditva akkor meg olyan fura a fejem :D nem tom melyik az igazi ááááááááá

más hogy lát engem? szerintem más úgy lát engem,mint én a dupla tükörrel magamat,nem? na ezt jól megmondtam XD

2010. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a tükörben szépnek és csinosnak látom magamat, tetszem magamnak és úgy látom különleges vagyok. Arányosak a méreteim. Eddig mindig pozitív visszajelzéseket kaptam a környezetemtől, tetszem az embereknek, szépnek látnak. De ha egy fénykép készül mindig elborzadok, csúnyának látom magamat a képen, az összes hibámat észre veszem rögtön, erősebbnek látszanak a nem szép részeim, amiket mások élőben sem vesznek rajtam észre, nemhogy én a tükörben. A méreteim aránytalanok, és tramplik, az orromat hatalmasnak látom, pedig a tükörben kislányos és pisze. Idáig ezt annak tudtam be, hogy rossz a fénykép arcom, nem tudok magamról rendes képet csinálni, és mások sem tudnak, nem való nekem a fényképezkedés, de ezek szerint az amit a tükörben látok nem valóság, csak azt látom, amit látni szeretnék. Baromira elkeseredtem most.


18/L

2010. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:41es vagyok.

Igazából mi nők, hajlamosak vagyunk túlzottan is elemezgetni magunkat. :D Szóval szerintem mindenki fogadja el magát ahogy van, vagy ha nem tudja, akkor változtasson magán. De az nagyon rossz módszer, hogy felhívja valaki a hibáira a figyelmet, hogy "nézd mekkora az orrom", mikor lehet, hogy más ezt észre se vette volna.

Én alapból szebbnek látok valakit, ha ápolt, sokat mosolyog, látni rajta, hogy optimista és jókedvű, mint egy olyan lányt, aki szép, vékony, magas, hosszú hajú, pisze orrú, de kettőt nem tud szólni és besavanyodott.

2010. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát ugye igen tükörből nem azt látod amit mások hanem annak a tükrözöttjét éshát talán nekem nincs megszokva és azért csúnya vagy nem tudom de ez elég fura dolog, igazából nem szeretem magam sajnos ...
2010. dec. 16. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Én fényképen, tükörben nagyon csúnyának látom magam, de videón egész szépnek találom magam, nem tudom miért.

Amúgy ezt találtam:

[link]

2010. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!