Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokról általában...

Az ilyen lányokról általában mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Önimádok és ezt nem titkolják,gyakran megjegyzik,hogy náluk bizony nincs szebb nő a környéken,egy nap többször dícsérik magukat pl:jajj,de szép arcom van,nem veszek fel napszemüveget,mert eltakarja a gyönyörű szemem,ha lyukas polóban mennék ki az utcára másnap mindenki abban járna stb.

Kort és nemet is írjatok.


2010. dec. 15. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy ilyen csak viccben létezik, ennyire egós csajokkal még nem találkoztam, pedig van egypár plázacica jellegű ismerősöm...
2010. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint rosszul vagyok az ilyenektől, nagyon irritáló ez a viselkedés.

Egyébként nem csak lányok vannak ilyenek, fiút is ismerek, aki ezt csinálja (amúgy van, amikor tök normális, de mikor rájön ez a hülyeség, akkor...:-S)

2010. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is rosszul vagyok az ilyenektől. Nincs olyan,hogy valaki elég szép. Mindenkinél van szebb és jobb. Az ilyenek nagyon nagyot tudnak koppanni.
2010. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem az unokatesóm ilyen és már nagyon unom,szegény ha tudná,hogy mások szerint nem is olyan mint aminek képzeli magát:D De nem keserítem el.....

2010. dec. 16. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:

én biztosan adnék az ilyen lánynak egy "altatót", ha nekem el kezdené dicsérni magát! Nem tudom egyesek mit képzelnek magukról, gusztustalan!:S


22L

2010. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát pedig igazán szembesíthetnéd az uncsi tesódat a valósággal. Biztosan ráférne, sőt....

én biztosan meg mondanám neki, hogy azért vissza vehetne az arcából!

2010. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
leoltom az ilyeneket : D
2010. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a keresztneved, kedves kérdező?
2010. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Orsolya,miért?
2010. dec. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!