Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számít,...

Fiúk, nektek mennyire számít, h 1 lánynak mennyire hosszúak a körmei? Vkit szokott zavarni v ilyesmi?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha hosszú, könnyen megsebesíthetsz, megkarmolhatsz bárkit véletlenül.
2010. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szerintem nagyon csúnya és röhejes ha nagyon hosszú.

Hogy fog meg egy poharat?

Hogy mosogat? (Már ha egyáltalán tudja mi az...)

2010. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
és hogy törli ki a seggét? hogy piszkálja az orrát? hogy ujjazza meg a pasiját?
2010. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapjában véve szépnek tartom. Volt olyan barátnőm, akinek egész hosszú műkörmei voltak és sosem volt semmi gond vele. Anyám viszont annyira érzéketlen és úgy hadonászik a kezével, hogy egyszer majdnem kiverte a szemem sima natúr rövid körmökkel!
2010. dec. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is mindig arra gondolok h összekarmolod a farkamat :)
2010. dec. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én viszolygok az ilyen 4-5 centis műkörmöktől, szerintem nagyon csúnya.
2010. dec. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy szokatlanul hosszú köröm inkább zavaró mint vonzó.

A műkörmök többsége azért még nem annyira exrtém nagy.


Amúgy annyira elterjedt, hogy lassan kezdem megszokni. Ritkán tetszik egy egy alkotás gyakrabban semleges vagy inkább még rosszabb. Viszont rendszerint nekem is csak annyi jut róla eszembe vajon a munkával, hogy áll az illető. Ezzel kapcsolatban van néhány előitéletem. Mint példáúl csak addig van a lányoknak műkörmük amíg nem kezdenek dolgozni. Persze ez így nem igaz.


Egy ápolt női kéz beleértve a körmöket bőven elég. Sokkal jobb mint a műkörmök. Persze olykor lehet szép egy egy körömlakkozott kéz is.

2011. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!