Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan váljak népszerübbé a...

Hogyan váljak népszerübbé a suliban?

Figyelt kérdés
:D
2010. dec. 17. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ha valami őrültséget csinálsz akkor mindenki ismerni fog... meg a ribancok.
2010. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csaj vagyok.:D
2010. dec. 17. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ilyenre gondoltál...de ez is egy megoldás xD Próbálj megismerkedni egy népszerű emberrel a suliban és ha vele vagy, akkor őáltala megismerhetsz minden népszerű embert és akkor már biztos, hogy népszerű leszel ha velük vagy. Másik lehetőség, hogy megpróbálsz minél több embert megismerni magadtól.

17/L

2010. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
érdekből barátkozni...pf...azokkal ismerkedj akiket meg szeretnél ismerni,ne csak azért mert népszerű.
2010. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mmint, hogy ribanc leszel :D ez is egy megoldás.
2010. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezt remélem senki sem írta komolyan... mármint, hogy "ribanc" legyél. Azt hiszem az nem egy pozitív népszerűség, azt ilyen lányokat mindenki értéktelennek tartja, még ha a szemükbe ezt nem is mondják meg. Szerintem legyél vidám, elegyedj sok emberrel szóba, adj a külsődre, de a legfontosabb, hogy légy önmagad. Olvashatsz ilyen témájú könyveket is, nagyon hasznosak tudnak lenni.
2010. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Igor26 válasza:
Vetkőzz!!! :D Az mindig beválik, csak a hatás nem tart sokáig. Minek akarsz népszerű lenni? Úgy nem jó, ahogy vagy? Egy kis önbizalom és már nem is akarsz népszerű lenni, egyszerűen azzá válsz. Észre sem veszed.
2011. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!