Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet szép egy ovális fejformá...

Lehet szép egy ovális fejformájú lány?

Figyelt kérdés

Szóval nekem ilyen ovális hosszúkás a fejformám és nem sok más ilyen lányt látok.. Vagyis a legtöbben inkább ilyen kis "golyófejüek" vagy olyan normális kör alakú szinte...


Az ovális, hosszúkás fej lehet szép? :/


2010. dec. 17. 22:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/L vagyok amúgy.
2010. dec. 17. 22:41
 2/18 Moszuke ***** válasza:

hogy neked milyen gondjaid vannak...:)

nem cserélünk?:D

2010. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó na lehet hülye kérdés... csak nem tudom mit gondolnak mások :)
2010. dec. 17. 22:45
 4/18 anonim válasza:

miért ne lenne szép... :D, biztos vok benne hogy te is jól nézel ki, meg hát.. van olyan barát barát nőm.. akinek nem kerek feje va.. hanem kicsit hosszúkás.. de télleg... jól nézik meg minden..., meg hát egyik ismerősömnek is hosszúkás.. és ő pl. modellkedik.. ám csak 16éves... igazából mind a kettő szóval még egy idősek is veled.. szóval jah.. :), szóval... a válasz bizonyítottan is IGEN.. :), és biztos vagyok benne hogy közéjük tartozol..:D


17/f

2010. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok csúnya, átlagos vagyok inkább, meg kicsit önbizalomhiányos is.. lehet ezért is csak átlagosnak mondom magam.

De amúgy hibátlan a böröm is, nincsenek pattanásaim se semmi...

2010. dec. 17. 22:46
 6/18 anonim válasza:
és hogy hogy... nincs sok önbizalmad.. (ám nekem sincs..xD), szóval.. mindennek van... oka.. te hogy érzed.. miért... ám ha gondolod meg hallgatlak privin.. ha írsz... ha nem akarsz így nyilvánosan erről beszélni... :), hátha tudok valamit segíteni..:), ha nem is tudok egy jót... beszélgettünk... :)
2010. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen?

2010. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kb. olyan alakú mint az ovális lehetöség azon a linken... de nem férfi arc :D
2010. dec. 17. 22:57
 9/18 anonim ***** válasza:

bocs női arcképet nem találtam hirtelen :)

de ha olyan nincs miért aggódnod

2010. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Te egy rusnya valami vagy! Csak a trigonális-bipiramis fejű lányok lehetnek szépek!!! Bujj el!
2010. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!