Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Manapság tényleg gáz,...

Fiúk! Manapság tényleg gáz, ha egy lány nem nádszálvékony és tökéletesen szép? A belső nem számít?

Figyelt kérdés
De most őszintén. Én már 30-as vagyok, párkapcsolatban, engem ez nem nagyon érint, de felfigyeltem erre a jelenségre. Tinilányok és 20 éves csajok mind koplalnak, depisek, szilikonra, meg kacsacsőrre gyűjtenek, mert a pasiknak állítólag ez jön be. Kiben van a hiba? ők keresnek rossz helyen? Egy duci, vagy nagyorrú, esetleg kismellű csaj már nem is nő?
2011. szept. 25. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan lány vagyok és én is gondolkoztam már ezen, de úgy döntöttem, hogy csak majd lesz 18+ -os koromban valaki aki elfogad úgy ahogy vagyok és szeret.


14

2011. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Pasik meg gyúrnak, szoliznak, köldökig kivágott pólót meg nagyköves fülbevalót hordanak, hajat vasalnak, mert a csajoknak meg az jön be.

Szerintem ezzel nincs probléma, az ilyenek legyenek boldogok egymással.

2011. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: biztosan lesz majd olyan, akinek te leszel a legszebb a világon, nemcsak elfogad :)

Második: hát ez tény :)))

2011. szept. 25. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Bocsi, én 20 éves lány vagyok, de honnan tudod, hogy mind koplal, aki vékony? Én pl tök vékony vagyok, de egyszerűen ilyen az alkatom, pedig eleget eszem. Mozgás nélkül vékony, ellenben formás maradok. Igen, formás nem csak a hájas lehet. Ha valaki kövérebb, kezdjen el mozogni, egyen kevesebbet (hisz a lerakódott zsír túlzott energia- és zsírbevitelt mutat), egyen egészségesebb ételeket, és sikerülni fog. Nem a vékonyakat kell fikázni, tenni kell azért, hogy a duci ne legyen az, ha egyszer nem elégedett magával. Egyébként meg jobbnál jobb pasikat látni kövér vagy éppen ronda csajokkal, tapasztalat. Ízlések és pofonok... De azt érdemes tudni, hogy a legrondább csajon is rengeteget dob egy jó frizura (nem csak jó, hanem olyan, ami jól is áll), egy jól kiválasztott hajszín, bőrszín, jól megválogatott ruhák és egy jó smink - ez mindenkit feldob és szebbé teszi az embert. Szóval nem kell búslakodni vagy mást hibáztatni, a szépségért lehet tenni! Hidd el, én kb úgy néznék ki fodrászat és kozmetika nélkül, hogy egy pasi sem állna szóba velem... és láss csodát, sokat foglalkozok magammal, ennek eredményeképp sosem voltak pasigondjaim. Pedig picit görbe az orrom, ha nem gyantáznám bajszom lenne és csőnya a bőröm is, de a napozás ezen is segített... szóval csak tenni kell érte, és megvan az eredménye.
2011. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

utolsó! épp ez az!

"én kb úgy néznék ki fodrászat és kozmetika nélkül, hogy egy pasi sem állna szóba velem"

mert gondolom van rajtad pár kg smink, pár kg hajlakk és így tovább.

2012. júl. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
és nyugodtan pontozzatok szépen le :):):)
2012. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

"Én pl tök vékony vagyok, de egyszerűen ilyen az alkatom, pedig eleget eszem. Mozgás nélkül vékony, ellenben formás maradok. "

Na a te fajtád ne ossza az észt arról, ki mit tegyen az alakjáért, hisz nem azok közé tartozol, akik megdolgoztak érte, a természet b@szta hozzád tök ingyen (te mondtad), úgyhogy neked k.u.s.s....

Ez olyan szájából jogos, aki letett valamit az asztalra annak érdekében, hogy jó alakja legyen... Akinek a Jó Isten a segge alá tolta, az fogja be száját, ha arról van szó, ki mit csináljon...

(Ismerős kitartott hölgyike, férje mindent finanszíroz, mindene megvan, p*csarázáson kívűl másra nincs gondja, megszólal, hogy nem érti miért siránkoznak az emberek a minimálbérrel, mikor csak többet kéne dolgozni, és mindjárt megoldódnának a gondok, dehát sajnos lusták...

Na ez kb ugyanilyen jellegű beszólás volt...)

2012. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
77%
Szerintem ez nagyon gáz... Mármint azok a nők, akik éheztetik amgukat(tisztelet a kivételnek, mivel én is iszonyat vékony vagyok, pedig annyit eszik, mint egy felnőtt férfi és sajnos nem tudok elleni mit tennii, ez van) De az, hogy plasztik száj, plasztik mell, plasztik segg!! Mert igen van ilyen. Meg ilyen olyan feltöltések leszívások. Meg a srácoknak a hajvasalás... Pfff.... Rossz felé megy el ez a világ (ebbőla szempontból) Meg már az a problémája a mai fiataloknak, hogy nem like-olta facebokkon a bejegyzésem stb.... Oké nem mindenkinek eza legnagyobb problémája, de a többségnek igen. Meg az, hogy 12 évesen tangabugyis képeket tesznek föl a netre meg sminkelik magukat stb... Egyszerűen undorító...
2013. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
80%

Az unokatesóm elég duci volt, nem mozgott szinte semmit csak ült a gép előtt... ez így volt 13 éves koráig mikor elkezdett egy diétát :) 64 kg ról indult most 57,5 kg :D most sportol rendszeresen, fut majdnem minden nap :) mára már lassan 15 éves lesz és egy csomó fiú járni akar vele :) nagyon szép lány :)


L/11

2013. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
88%
13:17 ÓRIÁSI volt, respect ! :D őszinte egyetértés !!
2013. aug. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!