Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem jó az embereknek -...

Miért nem jó az embereknek - főleg a nőknek - az, amit a természet adott?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy a barnák miért akarnak szőkék lenni, a szőkék feketék, az amúgy is vékony szemöldökűek miért ritkítják túl (vagy szedik ki teljesen, majd visszarajzolják), az egyenes hajú hullámos hajat akar, míg a hullámos hajú vasalja ezerrel?! A kék szeműek barna szemet szeretnének, és fordítva... Ha valakinek homokóra alakja van, miért akar alaktalan pálcika lenni, miért gondolják azt sokan, hogy a 160 centihez a 40 kiló dukál, és ha ezt egy normális külsejű csaj meglátja, rögtön ő is ilyen akar lenni?!

Ha valakinek 75/B-s a cicifixe, miért akar 80/D-set?

Miért nyomatják tele magukat botoxal meg szilikonnal?

Miért vesznek fel olyan ruhákat, ami egyébként nem áll jól, de ha a másiknak olyan van, "akkor biza nekem is kell, nem számít, hogy hülyén nézek ki, de legalább divatos a felsőm"? Miért nem tudnak a saját alakjukhoz öltözni, ha egyszer a "természet" úgy döntött, hogy neki ilyen az alakja? Ha valaki fehér bőrű, minek megy szoliba, ha tudja, hogy káros, a barna bőrű meg miért akarja fakítani magát? Sok-sok apró kérdés, amire nem tudom a választ...

Múltkor is körbenéztem a HÉV-en és a nők közül össz-vissz nekem volt eredeti a hajszínem... Mindnek festett! És ez abban nyilvánul meg, hogy vagy le van nőve, vagy olyan természetellenes a színe, hogy arról lerí, hogy "mű".


2010. dec. 19. 08:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem

szerintem azért mert nem tudják elfogadni magukat,és teljesen lemajmolják az ideáljukat. vagy csak divatból.

2010. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Légyszi ne általánosíts ennyire.


Egyébként mindenkinek magánügye,hogy mit változtat magán és mit nem. Téged ez hol zavar?

2010. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Aki kórosan más akar lenni és csúnyának tartja magát, azt én sem értem. Rossz, hogy ennyi testképzavaros ember van, aki mindig kövérnek látja magát, vagy épp a haja nem oké, mindig talál magán valami kifogást, hogy mi a csúnya, depressziós lesz tőle, közben nem ronda. Sok tini is küzd ezzel a problémával, tapasztalom ismerősök által, nehéz nem beszólni nekik.

De szerintem egy bizonyos szintig még belefér, hogy az ember meg akar újulni, kíváncsi, hogy nézne ki másként.

2010. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szóval kíváncsiság, hogy hogy nézne ki másképp? Erre nem gondoltam... :-/ De mondjuk nem feltétlenül kíváncsiság...

Múltkor a sulimban épp vártam a mosdóban, hogy végre sorra kerüljek, és bejött két csaj a tükör elé, az egyik meg elkezdett sírni, hogy "Most már örök életre hullámos maradok?!" Ránéztem, volt köbö két alig-hullám a hajában...

Meg hugimnak még általánosban egyszer beszólt az egyik osztálytársa tesiórán: "Nem érzed magad különcnek, amiért nincs festve a hajad?" O___O Jézusom, egy 13-14 éves gyerek hogy mondhat ilyet?

2010. dec. 19. 09:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, meg egyszer láttunk olyat párommal, hogy aszittük, kisül a szemünk! Egy kissé dundi csak, csípőgatyával. De azzal a nagyon-csípővel, amiben, ha előrehajolsz, kinn van a fél feneked... (Ami szerintem ritka gusztustalan, még karcsú lányon is, de ez persze az én véleményem.) És basszus, fogta, TARTOTTA hátul az övbújtatót és úgy mászkált, mert csúszott le róla!!! >.< Fujjjj!
2010. dec. 19. 09:04
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

"Ja, meg egyszer láttunk olyat párommal, hogy aszittük, kisül a szemünk! Egy kissé dundi csak, csípőgatyával. De azzal a nagyon-csípővel, amiben, ha előrehajolsz, kinn van a fél feneked... (Ami szerintem ritka gusztustalan, még karcsú lányon is, de ez persze az én véleményem.) És basszus, fogta, TARTOTTA hátul az övbújtatót és úgy mászkált, mert csúszott le róla!!! >.< Fujjjj"


Látod? Ezért akarnak a kövérek vékonyak lenni.Érdekes, hogy először még azt irtad, hog nem érted miért hiszik azt hogy a 160 centihez a 40 kilo dukál.. És ezzel az összes kérdésedre választ adtál saját magadnak.Én pl. olyat láttam, hogy egy-két p*csa egy göndörhajú csajon nevetett, hogy milyen gáz a haja.No comment. Egy olyan világban, ahol az emberek mást sem csinálnak mint másokon röhögnek, nem csoda hogy mindenki meg akar változni.

2010. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Amit írtál, az az, ami nem kíváncsiság. Nem mindenkire igaz, amit írtam, biztos van millió oka, hogy ki-mit miért akar megváltoztatni. (sokan divatból teszik, ne nézzék le őket)

Amiket te írtál, az a legalja példa, hogy milyenek a mai fiatalok ilyen téren. (tisztelet a kivételnek) Nekem is nem egy tini osztálytársam van (OKJ-s képzésre járok) és képesek 5 deka feleslegért kiverni a hisztit, vagy azon pörög az agyuk egész nap, hogy milyen a hajuk, fél percenként tükörbe néznek, nyomják a sminket...

21/L

2010. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

Nálam ez nagyrészt kíváncsiság volt: azért festettem be a hajam legalább százszor, és volt már vagy 10-15 színű (de azért csak visszatértem a barnához), azért volt egy rakat piercingem (de már a fülemben lévő helixtől kivéve mindtől megszabadultam), de ennyi, én nem vittem túlzásba.

Elégedett vagyok magammal, pedig alacsony vagyok, telt vagyok... Szép vagyok. Szerintem aki nem érzi magát annak, azoknak a mániája a külső átalakítás, ahelyett, hogy belül tennék rendbe magukat.

2010. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek több oka lehet. Lehet egyszerűen a kíváncsiság, vagy hogy meg akar újulni, mert unja a külsejét. Aztán lehet az is, hogy alapból elégedetlen magával (ennek mindenféle lelki eredetű oka is lehet, én már csak tudom, a nevelésem meg a folytonos elvárások, amiket a környezetem támasztott felém, simán belejátszottak abba, hogy semmivel sem vagy elégedett magamon/magamban). Meg az is, hogy vki egyszerűen olyan felszínes és buta, hogy hisz a divatmagazinoknak meg a tévének, hogy csak így és így nézhet ki jól, meg hogy a pasiknak ez meg ez jobban tetszik...
2010. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerű a dolog miértje. mindenki szeretne szebb, jobb, sikeresebb lenni, még pedig azért, hogy szeressék. a külső pedig ennek az alapja, aki


szép, sikeres, azt szeretik az emberek, ő könnyen talál magának párt. aki nem szép az miért ne tehetne azért, hogy szebb-jobb legyen? ha a természettől


kaptál egy külsőt, belső tulajdonságokat (pl: tehetség, genetika, hajszín) amivel egy sorban 128. vagy akkor bele kell törődnöd, hogy életed végéig 128.


legyél? szerintem nem!

áttérek a férfiakra mivel én is az vagyok. ha van egy férfi aki nem született kimondottan jóképűnek, csak átlagos. nincs olyan genetikája, hogy nulla


sporttal is izmos és jó teste van, ha nem születik gazdag családba akkor élete végéig így kell élnie? mindenkinek meg van a lehetősége, hogy változtasson ha


nem elégedett. ajánlom mindenki figyelmébe a Gattaca című filmet, nagyon-nagyon tanulságos. 23f


[link]

2010. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!