Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az embereknek tényleg ennyire...

Az embereknek tényleg ennyire nincsen szép érzékük?

Figyelt kérdés

Feltettem néhány kérdést és abból az derült ki ,hogy a válaszadók többsége szebbnek tartja a barátok közt beli Valter lányát.


[link]



Mint ezt a lányt:


[link]


A másodi lányt mindenért megszólták ,hogy nagy az orra stb...


Hogy lehet a "Valter lányát" szebbnek látni, a másodiknál?????


2011. szept. 2. 19:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nézik a Barátok köztet és nem látják, hogy elég mafla. A képen szépnek tűnik, de a másik lány azért nem egy nagy szám.
2011. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A második egyáltalán nem nagy szám.
2011. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát pedig, szerintem is az első szebb. Sokkal természetesebb, szebb a mosolya és nem mű nő kinézetű mint a másik.
2011. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy mindenkinek más a szép:) nekem is szebb a barnahajú lány:)
2011. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Mert a Valter lánya sokkal szebb a képen mint az a szőke lány. Van kisugárzás, szép karakteres arca van és a haja is gyönyörű, nem utolsó sorban a kislányos bájával szerintem sok mindenkit meghódít.



Nem lehet, hogy Neked nincs szép érzéked kedves kérdező??? :)

2011. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal szebb az első lány, hajra, arcra, kisugárzásra. Nem kéne mást oltani, hogy nincs szépérzéke, csak mert neked más tetszik.
2011. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
En nem nézem ezt a sorozatot, de a 2 fotót össze sem lehet hasonlitani. Az elsõ képen a làny nagyon szép természetes, a 2ik egy sàpadt és semmi nincs benne ami vonzanà a szemeimet.
2011. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... az elso lanynak az arca also harmada az erős (a nagyobb), ami az osztonok, akaratero, szerzesi kepesseg eroteljesebb jelenletet jelenti a szemelyisegben.

A masodik lanynal epp forditva, a felso harmad a nagyobb, szélesebb, dominans, ami a szellemi és észbeli erő jele, az intellektusé. Az also harmad meg kifejezetten finom, nőies, a keskeny áll az; kislanyos, szelidseget mutat, alkalmazkodokepesseget, simulekonysagot.

Ezek ma nem MENŐ tulajdonsagok, ma az a menő, aki eroszakos, aki megszerzi, amit akar, előállítja a profitot (első lány), bármi áron.

2011. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szőke arcra jobban tetszik, csak a haja uncsi.
2011. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

Mindkettő szép szerintem.Így nem lehet dönteni.Kinek ez kinek az.Szerintem mindkettő szép tehát 10-10 pont,nehéz a döntés,de én is teszek fel egy kérdést így hátha jobban lehet dönteni.Ki a szebb az első vagy a második kép


[link]


[link]

2011. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!