Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercinget szeretnék, de a...

Piercinget szeretnék, de a szüleim nem engedik meg. Mit tehetnék? Hova tetethetnék Többit lent!

Figyelt kérdés
így elhatároztam, hogy akkoris csináltatok, de olyan helyre szeretnék arcon belül, amit nem vesznek észre. Gondoltam a nyelvfék, nyelv és a septum piercingre, de septumot kevésbé szeretnék, inkább a nyelvért vagyok oda, de azt hiszem, hogy azt észre lehet venni. Kérlek adjatok tanácsokat!Olyat is elfogadok, amivel megtudom győzni a szüleimet, hogy megengedjék!
2010. dec. 20. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nemtudom én nem rajongok a szájon belüli pc-kért...és also ajakba akartam de anyuék nem engedték így csináltattam köldök pc-t mert az is nagyon tetszik mondtam nekik és aztmondták azt megengedték volna de a fejemen max a fülemet lyukaszthatom ki...

ugyhogy v beszéld meg velük v köldök pc v vannak már ezek a bőr alá ültetett pc-k is azok is jol néznek ki (:

2010. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok én 17 éves vagyok.(:
2010. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Jól tudok szülőt nevelni, de Te hány éves vagy? Szüleid milyenek? (koruk? konzervatívak? vidék-e vagy nagyváros? vallásgyakorlók-e? Ez fontos,mert őket nem lehet meggyőzni)

Amúgy nem maradsz le semmiről ha megvárod még elköltözöl otthonról. Az ne legyen motiváció, hogy sok embernek van. Arcát csak az szúrassa össze,akinek csúnya a képe, bőre. Akinek szép a bőre az ne szúrkálja össze!

2010. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figylej, ha nem engedik, nem tudsz ellene mit tenni... bár ha megvan kivenni már nem tudják

Nekem megengedték.

Utolsó válaszoló: szerintem meg az szúrassa össze magát, és az arcát, akinek tetszik(és nem divatolni akar vele). Egyébként csúnya a bőröm...

17L

2010. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

amúgy 14éves leszek.Tudom,hogy még sok ember ezt korainak tartja,de engem nem az érdekel,hogy hogyan fognak rám nézni az utcán,hanem,hogy jólérezzem magam a bőrömben. Amúgy fülben nekem is van már pár,oda megengedik! De arcokra való ill. szájon belüli,azokkal nem szimpatizálnak. Nem divatból szeretném csináltatni,nekem a piercing már 4éve nagyon tetszik és akarok is.Próbáltak lebeszélni róla,de sikertelen volt!


A 16:08-asnak: Általában a szüleim engedékenyek,szóval úgy,hogy a hajfestést meg a füljukazgatást megengedték. Amúgy már negyvenesek és faluban élünk,de az apám az városi és az anyum és inkább ahhoz van szokva és nem,nem vallásgyakorlók. engem nem az motivál,hogy elég sok embernek van.,de tudom,hogy most eléggé divatba jött,de engem nem érdekel.. Amúgy elég csúnya a bőröm! :/ :P

2011. jan. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!