Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 mell közé (dekoltázsba)...

2 mell közé (dekoltázsba) szeretnék piercinget. Mindenképp surface barbell ékszer kell vagy jó a sima egyenes szárú is - mint pl. a nyelvpiercing?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy így írtam le, de ennek a piercing fajtának nem találom a pontos nevét. Azért is köszi, ha valaki ezt is beírja :)
2011. szept. 28. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó a microdermal megoldás is.
2011. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Microdermalt annyira nem szeretnék :S

Több éve magamnak szúrom a piercingjeimet, ezt is szeretném magam csinálni, azért érdeklődök. Inkább ez a megoldás érdekelne, mert ha mégse tetszik vagy vmi, akkor bármikor kivehetem. Microdermalnál ez már bajosabb...

2011. szept. 28. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaa, értem :)

Amúgy a sima egyszerű pierxing szerintem nem lesz jó, mert ugye annak a rúd résznek teljesen feküdnie kéne a bőröd alatt, de ha a végére rárakjuk a két golyót akkor ugye a golyó nem lesz a bőr alatt hanem felette és.. na.. nemtudom elmagyarázni.. de nem lesz jó :DDD

Csak a surface barbell.

2011. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)) Am jaja, átgondoltam én is és igazad van. Akkor olyat veszek.

Közbe kiderítettem a nevét is: sternum piercing :))

2011. szept. 28. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!