Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt felvennétek valamilyen...

Ezt felvennétek valamilyen alkalomra?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy inkább csak fehérneműként használnátok? Ha felvennétek, akkor hová (pl. ballagás, bál, diszkó, színház stb)?


2010. dec. 22. 17:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Vagy ezt?


[link]

2010. dec. 22. 17:34
 2/17 anonim ***** válasza:
a második linkben szereplőt, szigorúan szexhez.
2010. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%
hát én pl sehova mertt ezek ocsmányak !!már bocccs
2010. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És az elsőt, vagy egy ahhoz hasonló fekete-fehéret?
2010. dec. 22. 17:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj, vállalom ocsmány ízlésemet!
2010. dec. 22. 17:42
 6/17 anonim ***** válasza:

A másodikat tényleg csak a hálószobában tudom elképzelni. És lehet, hogy akkor nekem is ocsmány ízlésem van, de az elsőt farmerral és alatta mondjuk egy fekete garbóval simán el tudom képzelni alkalomra is.

20L

2010. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
DE szívesen várom bármelyen fűző linkjét, amit ti felvennétek bármilyen alkalomra, ugyanis nem igazán tudom elönteni, hogy melyik inkább fehérneműs és melyik jó felső helyett is.
2010. dec. 22. 17:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jóó mindkettő, de tényleg csak a hálószobában. :]
2010. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én hálószobán kivülre csak olyat vennék fel,ami nem csipkés.
2010. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit akarnak a többiek, de szerintem az első simán jó! Valaki ajánlotta a farmer-garbó (vagy már nem tudom mi volt) kombinációt, szerintem az nagyon jól nézne ki ezzel. De egy szép, fehér ing felett is nagyon jó. Én ismerek egy olyan lányt, aki szinte csak ilyeneket hord, neki nagyon jól áll és mindenki csodálja, nem hétköznapi ugyan de nagyon jó, különleges. :) Tehát ha jól párosítod a ruhadarabokkal ezeket a fűzőket (én a legelsőt ajánlanám), simán össze tudsz hozni egy ízléses, különleges szettet!

18/L

2010. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!