Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha valakinek nőként is tinilány teste van?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak válaszát várom.

26 éves vagyok és teljesen olyan a testem, mint egy 16 éves lánynak. Szóval kisebb, de kerek mellek, nyúlánk, vékony test...

Szerintetek ez zavaró egy nőnél?


2010. dec. 22. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Sztem örülj hogy ilyen tested van, jobban éreznéd magad ha olyan lennél mint egy tuskó? Hájakkal, nem tudnál lehajolni rendesen meg mozogni, lógó nagy csöcsökkel? Sokan a kisebb formás melleket szeretik, inkább kisebb de formás legyen mint nagy és lógós.

18L

2010. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet,lehet,hogy elveszlek.
2010. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha valaha ilyen testem lenne...

17L

2010. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első, úgytűnik szerinted csak ez a 2fajta alak létezik. Nekem nagy a CSÖCSÖM de nincs hájam, tökre jól elvagyok így :)

kérdező, biztos jó alakod lehet, és ez a lényeg.

2010. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a szélesebb csipő és a nagyobb mell szebb! legalább az kiemeli a nőiességet
2010. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35


első vagyok

Nem, szerintem nem ez a két fajta van csak általában ilyenek irnak.. Nekem is nagy mellem van és vékony vagyok am csak az nem akartam irni, nem én vagyok itt a lényeg...

2010. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Én a nőies nőket szeretem. Szélesebb csípő, keskeny derék, kerek kiálló fenék, nagyobb mellek.


Úgyhogy nekem nem valószínű, hogy tetszenél, de ez szubjektív vélemény. Amúgy edzéssel sokat tudsz alakítani magadon.


30F

2010. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerintem edzéstől nem lesz se kerekebb fenekem, se nagyobb cicim, de azért köszi a választ.


És igen, egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy a széleebb csípő és nagyobb mell nőiesebb, énis így gondolom, csak sajnos ez nekem nem adatott meg...

2010. dec. 23. 00:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne az edzéstől kerekebb feneked és nagyobb melled... Én 11 évig ritmikus gimnasztikáztam, mióta abbahagytam, amikor csak tehetem, úszom. Tudom miről beszélek. Az edzés, a tánc igenis sokat formál az alakodon. Ha lenne egy kis izom a popsidon, vagylószínűleg kerekebb lenne az egész. Az úszástól pedig gyönyörűek lettek a melleim. Izmosak, formásak.

Egyébként miért lenne gáz?

2010. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!