Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös segítség kellene! (? )

Műkörmös segítség kellene! (? )

Figyelt kérdés

Zselés díszítést (csillámos,kagylós) szeretnék csinálni és nem tudom a menetét!

Alapzselé, majd díszítek és egy réteg fedőzselé???

Csináltam egy csillámos narancs körömszél díszítést és bumszli lett az eleje! Lereszeltem belőle és alig maradt a csillámosból!

Mit nem csinálok jól?


2010. dec. 22. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt tanácsolom ha ismersz a közeledben vagy valahol olyan embert aki evvel foglalkozik akkor kérdezd meg mert nekem 3 óra alatt készült el... am télleg az enyém nagyon jó! és ha zseléset akarsz akkor ahhoz egy ilyen külön száritó kell uv lámpás azthiszem vagy valami ilyesmi


remélem sokat segítettem

2010. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszömöm!

Van mindenem, ami kell az építéshez UV lámpa is!

A menetére vagyok kíváncsi!

2010. dec. 22. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

ez az oldal nagyon jó, itt nézelődj lépésről lépésre leir mindent vannak videok is.

vékonyan tedd fel az első réteget, és mindig dolgozd össze az előzövel hogy szép sima legyen... legyen egyenletes, és a csillámot csak vékonyan rakd...

a végén kell a fényzselé, és használj uv lámpát minden réteg szárítása után!

2010. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megpróbálom így csinálni!

2010. dec. 23. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!