Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz a vastag szemöldök a...

Gáz a vastag szemöldök a lányoknál? Mivel tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Én még egyszer sem szedtem ki a szemöldököm és elég vaskoska. Persze nincs összenőve nehogy azt higgyétek. :D:D:D De nem szeretném ha ilyen vastag maradna. Ezért valami módszert keresek, hogy ki tudjam szedni. Nem kozmetikusra gondoltam, mert az itt írtó drága, a csipesszel meg már próbálkoztam és nem nagyon megy. És egyedül szeretném megcsinálni. Van valami más ötletetek? Olyan amit otthon lehet megcsinálni? És ne epilátor legyen.

A válaszokat előre is köszi:)


2010. dec. 23. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
először menj el kozmetikushoz, egyszer kibirod azt az 500forintot. nézd hogy mit csinál, meg hogyan, és utána már magadnak is menni fog. esetleg ha van egy nővéred, hugod akinek ügyes keze van kérd meg h szedje ki gyantával. nekem tesóm gyantával szedi ki az enyémet.
2010. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:) még várom a válaszokat : )
2010. dec. 23. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus drága? Enyém 300 forintért csinálja az nem sok és havonta! Azért, mert én tuti nem egyformára szedném ki mind a kettőt. :D
2010. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szemöldök gyantát,aminek már ki van alakítva a formája.
2010. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 23. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:

yves rocherbe ötszázért cisnálják...

és én nem vennék olyan méretezett gyantacsíkot...

1.megereszkedik a szemhéjad

2.egy kozmetikus a szemformádhoz,arcformádhoz, szemmérethez illően szedi ki...

1x megcisnáltatod, és utána már magadnak is menni fog

2010. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 23. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:

nem drága a kozmetikus, kb 500ft. és utána a visszanövőket már ki tudod szedni te is csipesszel.

Egyébként meg attól függ mennyire vastag a szemöldököd, mert szerntem a nagyon vékony sem szép, és most még nem is a vonalszerűre gondolok. Szóval ha lehet választani, akkor inkább legyen egy kicsit vastagabb, mint vékonyabb a kelleténél...

Nekem pl alapból elég ritkásan nő és még rá szoktam kicsit erősíteni szemöldökcerurával, hogy szebb legyen.

2010. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem anya szedte, míg volt. mára már nincs, kiszedtem az egészet.
2010. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!