Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagyon erős a bikinivonalam...

Ha nagyon erős a bikinivonalam és ilyen téli időszakban úgy hagyom, az nagyon gáz, vagy nem számít?

Figyelt kérdés
...tudjátok, így nagyon sok szőr kilátszik. Télen nem foglalkozom vele, amikor úgyse látja senki, sztetek ez így gáz, vagy ilyenkoris kellene vele foglalkozni? 16/L
2011. márc. 16. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha úgyis csk te látod és nem zavar, egyáltalán nem az. Majd, ha jön a strandidő lesz alkalmad foglalkozni vele.
2011. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a viselőjének nem gáz akkor nincs gond...

Én pl. nagyon kényelmetlenül érezném magam tőle!

2011. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Bármi is a divat, a szőr akkor is egy teljesen normális dolog. Főleg ha senki nem látja, akkor minek kínlódni vele?
2011. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak te látod, és téged nem zavar, akkor nem gáz.

Lehet, h lesz majd, aki ezért leszól, de ha nem lenne párom, télen én sem tölteném az időmet az intim területek szőrtelenítésével, legfeljebb csak a "kordában tartásra" figyelnék.

2011. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz!! én se szoktam a borotválással rendszeresen foglalkozni télen..úgysem látja senki, akkor meg minek?

21/L

2011. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!