Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotvát hogy tudom a leghatás...

Borotvát hogy tudom a leghatásosabban tisztítani?

Figyelt kérdés
Gillette Blue 3-at használok, és hallottam már róla hogy meleg vízzel, ecettel lehet hatásosan tisztítani a szőrtől. Persze a hosszabb szálakat le kell vágni ollóval és úgy borotva. Ti hogy csináljátok? Nekem nagyon körülményes:| 20F
2010. dec. 26. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
gondoltál már arra, hogy veszel hozzá fejet?
2010. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Veszek mindig, de nem egyszer használatos ez.
2010. dec. 26. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
A csapból engedsz rá meleg vizet elég erős sugárban, és lejöna szőr. Nekem így működik. Nem süllyednék odáig, hogy Gillettet használjak, de ez minden kézi borotvánál hasonló.
2010. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előre elnézést kérek, ha hülyeséget mondok, csaj vagyok. Viszont én is gillette-t szoktam vásárolni. :)

Én körömkefével szoktak kitisztítani! Illetve beteszem a csap alá én is. A kefével csak óvatosan. Lehet, hogy egy régi vagy párszáz forintos fogkefe jobb lenne, mert én csak a kefe szélével szoktam, nem tolom rá az egészre.

2010. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért nem süllyednél le a Gillette szintjére?? Szerintem elég jó borotva. Köszönöm a válaszokat!:)
2010. dec. 27. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
19:35 Állatkisérletes cég terméke. Nem kell, hogy ez téged zavarjon, de engem zavar. Amúgy régen, amikor még én sem néztem utána, melyek az állatkisérletet alkalmazó cégek, én is használtam, és nem nevezném jónak (olyan középszar kategória). A reklámstratégiájuk viszont tényleg ügyes imidzst épít köré. :(
2010. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!