Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fehér műbőr táskát hogyan...

Fehér műbőr táskát hogyan szabad tisztítani?

Figyelt kérdés
A sima víz nem hozza le róla a koszt, és az lenne a kérdésem, hogy szappanos vagy esetleg mosogatószeres (cif-es) szivaccsal le szabad-e törölgetni?
2011. okt. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tejjel moshatod bátran, mivel a tej valamennyire zsíros és tisztít is, meg ápol is.

Én a világos cipőket is csakis tejjel tisztítom.

2011. okt. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hallari válasza:
Szerintem cif-es mosószerrel ne, az karcol. Nekem az olajjal vannak jó tapasztalataim, akár étolajjal is. Még a bőrt is ápolja, puhítja. Rákened, rajtahagyod egy órát, utána óvatosan ledörzsölöd. Az se baj ha az egész táskát bedörzsölöd, így nem fog a felület eltérni tisztítás után. Újságpapírt tegyél alá, ne csöpögjen le az olaj róla. Az egy óra igazából minimum idő, ha erősebb a szennyeződés, az egy nap se túlzás. Ne sajnáld rá az időt, hidd el, megéri. Ja és ha erősebb a szennyeződés ne leheletvékonyan kend, hanem vastagabban, hogy átigya a felület.
2011. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hallari válasza:
Még csak annyit, hogy az olaj letörlése után kb. 2-3 nap, mire teljesen beszívódik, ha nem akarod megvárni, akkor normál konyhai mosogatószerrel átmoshatod, és eltünteti az olajfilmet róla.
2011. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!