Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova tűntek a nőies lányok/höl...

Hova tűntek a nőies lányok/hölgyek és a férfias pasik?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a korosztályomban nincsenek ilyenek! Vagy csak én nem látom őket?

17 éves lány vagyok, és (szerintem) én nőiesen öltözködöm és viselkedem. Én többre értékelek egy törpesarkú, fűzős csizmát, egy térdig érő, lefelé bővülő szoknyával és egy olyan felsővel, ami kiemeli, és nem elfedi az alakomat, mint egy gagyi cuppanós csőgatyát, aminek, ha lehet, legyen tottyos a feneke, konzerv tornacsukákat meg a lógós undorító, flitteres toppokat! Már nem azért, de a korombeli (és nem csak korombeli) lányok hogy vehetnek fel olyan pólókat, ami lelóg a fél vállukról, az egész alakjukat elfedi, csípőnél cuppan egyedül, és gusztustalan arany vagy ezüstszínű felirat van rajtuk?

A pasikkal ugyanez! Babapopsi arc, semmi karakter, mindegyik úgy öltözködik, mint valami b*zeráns, lóg a gatya hátsója, kilátszik az alsógatya, hű-de-menő-vagyok járásuk van, ótvarul káromkodnak és ordibálnak!

Hol vannak az olyanok, mint a nővérem és a párja? Csak négy évvel idősebb nálam a nővérem, ő nőies, szépen, csinosan öltözködik (nem kiskosztüm) nem dobja ki mindenét, pedig lenne mit (nagyon irigylem, hogy homokóra alakja van T.T), nem sminkeli magát agyon, nem hulla fehér, hanem olyan "arisztokrata-fehér" bőre van, és nagyon sokat megfordulnak utána, látom, mikor együtt megyünk valahova... Fiúk és lányok is! O.o

A párja 24 éves lesz, és ő még férfias! Arcszőrzet, bőrkabát, rendes (nem tottyos) farmer, motoros csizma! És igaz, hogy elsőre talán rossz arcnak néz ki, de jámbor, min egy kisbárány. xD

Hol vannak még ilyen emberek? Vagy kihalnak? Nekem még nem volt pasim, pont ezért! Nem akarok magam mellé helyi-vagány-csávót! És ha mind ilyen? Akkor egyedül maradok?

Áh, nem baj, majd bevonulok egy zárdába xD


2010. dec. 28. 09:06
1 2 3 4
 1/32 Saten ‫҉ ***** válasza:
90%
Igazad van, bár azt ne felejtsd el, hogy az arcáról nem tehet senki. Viszont egyetértek ebben a feszülősgatyás konzervcsukás hímnős egyedekről. Sajnos most ez a divat a "férfiak" elnőiesednek a nők meg... hát nem férfiasodnak csak jóformán mind ugyan úgy néz ki
2010. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
49%
ez a téma már lerágott csont, én meg úgy gondolom.
2010. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 szamóca. ***** válasza:
100%

a divat változik te pedig vagy követed vagy lesz*rod. de egyébként korántsem biztos hogy igazad van, mert a divattal együtt az ideák is változnak, ahogy a nő és férfi típusok is. persze klasszikus értelemben véve nőiesebb az ahogy te öltözködsz. az arcáról senki nem tehet, és nem tudom miért tartja mindenki olyan baromi férfiasnak ha valaki szőrös ( bár tényh gy nekem szőrundorom van:DD )

ezen felül oké, igazad van, eltüntek... mert változott minden, a média irányít.

viszont azt azért muszáj hozzátennem hogy elég felszínes ha úgy gondolod csak ebből leeht megítélni az embereket, és ezért egyedül maradsz. Egy cicagatyás csillogóstoppos p*nában, sőt, egy csőnadrágos babaarcú pasiban is megismerhetsz érrtékes embert.

2010. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Saten:

A babapopsi arcot úgy értettem, hogy az összes szőr le van róla nyírva :D Akinek alapból nem olyat szőrös az arca, vagy foltokban nő rajta, az jó, szedje le!


Harmadik:

A szőrös arc azért férfias, mert régen is a szakáll meg a hosszú haj jelentette egy pasinál, hogy mennyire férfias. És azért vágták le a haját meg a szakállát a rabszolgáknak, meg azoknak, akiket tömlöcbe zártak, hogy ezzel elvegyék a "férfiasságukat", és megszégyenítsék őket.

Az arcszőrzetet meg nem úgy értettem, hogy egy nagy dzsumbuj az egész xD Pontosítok akkor: fazonra nyírt körszakáll!

2010. dec. 28. 09:33
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Jó, és akkor mi van, ha nekem, mint fiúnak, NEM TETSZIK, ha szőrős az arcom?
2010. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Nekem meg mindig is tetszeni fognak a csőgatyás konzerv cipős lányok. 22F
2010. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 szamóca. ***** válasza:
100%

odrága... régen a nők szexuális tárgyak voltak, nem élvezhették a szexet és ha esetleg más pasira nézték szimplán lefejezték őket. kicsit később a hosszuhajú pasikat bebörtönözték, mert féltek hogy lázadnak (beatkorszak)....

az idők változnak, nekem sem tetszik minden változás de azért épp nem hiányzik a burjánzó szakál =)))

2010. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ja, meg harmadik, kedves szamóca:

Igen, lehet(né)nek értékes emberek, és itt nem csak a külső miatt ítélkezem, köszönöm, felszínes nem vagyok...

De ahány ilyen sráccal eddig beszéltem (jó sokkal beszélgetek azért), mindnél megnyilvánul az intelligencia hiánya, mert csak arról tudnak beszélni, hogy fognak megint berúgni, hány csajt döntöttek már meg (aminek szerintem a fele sem igaz, de ezt hagyjuk...), ótvarul káromkodnak, mert az "menő", cigiznek, de messziről lerí, hogy nem tüdőzik le, nem tanulnak, mert az is "menő" és MINDEZ társul azzal, hogy b*zeránsul néznek ki! Most az ilyennel itt kezdjek? És mivel mindegyik ilyen, akivel eddig beszéltem, így nehezen tudom elhinni, hogy aki b*zeránsan néz ki, az lehet értelmes... :(

Vagy csak nekem nincs szerencsém? Én spec egyébként azt vettem észre, hogy akinek van stílusa, az normális. De a körülöttem lévőknek egyiknek sincs!!! Akiknek meg van, azok idősebbek... Most én, a magam 17 évével azért nem szeretnék összejönni egy 25 évessel. Szerintem az a korkülönbség itt még sok... Öt év múlva nem lesz az.

2010. dec. 28. 09:43
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, így értem már! Egy átlagos, a lázadás ellen lázadó tinilány vagy. Így mindjárt más. Akkor semmi probléma.
2010. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9:37 Ha NEKED nem tetszik, nyírd le, én nem mondtam, hogy mindenképp hagyd megnőni, itt az összképről van szó! Sima arccal is nézhet ki valaki jól, ha NORMÁLISAN van felöltözve!
2010. dec. 28. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!