Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova tűntek a nőies lányok/höl...

Hova tűntek a nőies lányok/hölgyek és a férfias pasik?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a korosztályomban nincsenek ilyenek! Vagy csak én nem látom őket?

17 éves lány vagyok, és (szerintem) én nőiesen öltözködöm és viselkedem. Én többre értékelek egy törpesarkú, fűzős csizmát, egy térdig érő, lefelé bővülő szoknyával és egy olyan felsővel, ami kiemeli, és nem elfedi az alakomat, mint egy gagyi cuppanós csőgatyát, aminek, ha lehet, legyen tottyos a feneke, konzerv tornacsukákat meg a lógós undorító, flitteres toppokat! Már nem azért, de a korombeli (és nem csak korombeli) lányok hogy vehetnek fel olyan pólókat, ami lelóg a fél vállukról, az egész alakjukat elfedi, csípőnél cuppan egyedül, és gusztustalan arany vagy ezüstszínű felirat van rajtuk?

A pasikkal ugyanez! Babapopsi arc, semmi karakter, mindegyik úgy öltözködik, mint valami b*zeráns, lóg a gatya hátsója, kilátszik az alsógatya, hű-de-menő-vagyok járásuk van, ótvarul káromkodnak és ordibálnak!

Hol vannak az olyanok, mint a nővérem és a párja? Csak négy évvel idősebb nálam a nővérem, ő nőies, szépen, csinosan öltözködik (nem kiskosztüm) nem dobja ki mindenét, pedig lenne mit (nagyon irigylem, hogy homokóra alakja van T.T), nem sminkeli magát agyon, nem hulla fehér, hanem olyan "arisztokrata-fehér" bőre van, és nagyon sokat megfordulnak utána, látom, mikor együtt megyünk valahova... Fiúk és lányok is! O.o

A párja 24 éves lesz, és ő még férfias! Arcszőrzet, bőrkabát, rendes (nem tottyos) farmer, motoros csizma! És igaz, hogy elsőre talán rossz arcnak néz ki, de jámbor, min egy kisbárány. xD

Hol vannak még ilyen emberek? Vagy kihalnak? Nekem még nem volt pasim, pont ezért! Nem akarok magam mellé helyi-vagány-csávót! És ha mind ilyen? Akkor egyedül maradok?

Áh, nem baj, majd bevonulok egy zárdába xD


2010. dec. 28. 09:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Somkor

Akkor bocsi, ha félreérthető voltam. :( Nem gondoltam, hogy az úgy félreérthető...


11:06 Nem lehet, hogy azért néznek meg, mert nem olvadsz bele a tömegbe, kitűnsz azzal, hogy nem pakolsz ki mindent, hanem mert csinos vagy? :)

2010. dec. 28. 11:09
 22/32 somkor válasza:

Amúgy a fiúknál, nem csőgatya van, hanem szűk-szárú.


Csőgatya igazán, a lányoknál van, szigorúan csőgatyát csak az EMO-s fiúk hordanak, de az más téma :D

2010. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Áh, őket meg főleg hagyjuk... :D

Olyannal is beszélgettem már, mert nem káromkodott ótvarul, halk szavú volt és félresöpört haj ide vagy oda, normálisabbnak tűnt, mint a többi...

De aztán kiderült, hogy ő meg csak arról tud beszélni, hogy az élet milyen sz*r és kegyetlen meg ő meg akar halni... Mire közöltem vele, hogy miért, ha egyszer a feneke alá van téve minden és az öltözékén látszik, hogy anyu meg apu pénzeli a stílusát, aranyélete van. Nem válaszolt semmit... Na? xD

2010. dec. 28. 11:16
 24/32 somkor válasza:

Igazából az EMO-ba nem szeretnék bele menni, mert az megint egy külön téma, és egy regényt lehetne írni. :D


Azzal szeretném befejezni a mondókámat, hogy nekem van szűk-szárú nadrágom, is meg bő is. Iskolába, barátnőmhöz, az előbbit, míg a hétköznapi várásárláshoz, autóvezetéshez pedig az utóbbit. Pár napja, olyan szőrös voltam, mint egy Norvég favágó, ma meg borotvált, és babarcú. Szóval mikor mihez mit, és hogy. Egy biztos,a jövendőbeli munkahelyen, nálam ing a minimum. ;)

2010. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az jön le az írásodból,hogy szinte elvárod,hogy hozzád alakuljon mindenki. Változnak az ideálok,ezt el kell fogadni. Egyébként.. ha korosztályodbeli,akkor az baj,hogy nem elég férfias,ha meg idősebb,akkor az,hogy túl öreg? Ha semmi és senki nem jó,akkor ne csodálkozz,hogy nem jön össze.


egy 16éves "gagyi cuppanós csőgatyát" hordó lány:)

2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

11.54. sztem a kérdező nem várja el h hozzá alakuljon minden, eccerűen csak vannak elképzelései, igényei.

te viszont eccerűen csak alkalmazkodtál a generációdhoz és ennyi. nincsen benned semmi saját, semmi egyedi, semmi különleges. ugyanaz vagy mint a korosztályod, a véleményed is ugyanaz mindenről, ugyanúgy nézel ki, mintha 9 millió iikertesód lenne. igényeid, elvárásaid nincsenek, hiszen igazodtál a környezetedhez

2010. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én 25 éves nő vagyok és teljesen egyetértek veled, észrevettem amit leírtál. Esetleg annyi a különbség, hogy itt vidéken ez még nem ennyire átlagos mint városban, ahol valószínűleg te is élsz. Itt elég vegyes fiú-lánytársaság van, de a divat ide is benyomja ízléstelen elfajzásait. Nem is szívesen szülnék mostanság, mert ha tőlem nem is ezt látja a gyerek, akkor a korosztálya majd "formálja". (Persze nálam itt már nemcsak az öltözködésről van szó, hanem a gyújtógáz szívásától megkezdve nagyonsok mindenről).


De fogd fel úgy, hogy pont ezért lesz könnyű és egyértelmű a párválasztásod. Ennyi egyenember közt vannak egyediek, akit könnyen észre fogsz venni. És igazad van: a ruha igenis sokat elárul valakiről. Én még soha nme találkoztam olyan értelmes emberrel, aki megrögzötten követi a trendet, hisz másra nem is nagyon jut ideje, DE! Van ennek másik véglete is. Nézz meg sok szubkultúrát. Egyediek akarnak lenne, de annyira, hogy maguk varrnak, terveznek, rendelnek stb. ruhákat, ami mellett nem sok idő jut okosságokra. :)

2010. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

11:57

Egyrészt nem kértem,hogy megítélj,véleményt mondj rólam. De örülök,hogy abból,hogy milyen nadrágot hordok ilyen komolyan tudsz jellemezni. Tehetséges vagy. Remélem te meztelenül mászkálsz mindig,ezzel biztosítva,hogy egyedi legyél:) Másodszor ugye Magyarország lakossága 9 millió,ebből nem hinném,hogy MINDENKI az ikertesóm lenne. Fura lenne,ha idős nénik és bácsik is csőgatyát hordanának. Harmadrészt pedig engem legalább megtanítottak rendesen írni,ellentétben veled. (tudod,eGYszerű,és nem eccerű;)

2010. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

ma 11:57 Szánalmasan általánosítasz. Inkább legyen olyan Magyarország nagy része, mint amit leírtál, ahelyett, hogy belőled akár egyel is több legyen.


Bocsi az offért kérdező. Annyit tudok mondani, hogy kitartás, egyáltalán nem haltak ki az ilyen férfiak, csak keresgélni kell(kitartóan):)

(egy szintén csőgatyás lány...)

2010. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

a világ olyan, amilyennek látod. ha a trógerséget veszed észre meg a romlottságot, akkor olyan, ha szépnek látod, szép. ennyire egyszerű, ez csak választás kérdése. nem mondom, hogy nem mocsok a társadalom alapjaiban, de nagyon-nagyon sok kivétel létezik, és úgy látszik, te ezt nem veszed észre.

szerintem te (, még ha nem is vallanád be) felsőbbrendűnek hiszed magad a többi embernél, pedig nem csak egy lejárt duma, hogy mindenki egyenlő.

egyébként 18 éves nő vagyok, és divattervezőnek tanulok, úgy gondolom, az is leszek. imádom a szűk farmereket és a (/az egybe)ruhákat, a flitteres topokat. mondjuk nekem minden ruhám egyedi, mert vagy én csináltam, vagy alakítottam rajta, de minden embernek saját akarata, hogy néz ki.

2010. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!