Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ő kövér? Vagy még jó? Képpel

Ő kövér? Vagy még jó? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


egyik kérdésben láttam, hogy 'hogy lehet nagy önbizalmuk az ilyen embereknek?'

Ő tényleg ilyen borzalmasan néz ki? Mert szerintem ő még nem tartozik a kövér kategóriába...vagy igen??

nem mondom, hogy nincs rajta mit változtatni, de könyörgöm...


most nem az öltözködésére gondolok, hogy nagyon hangsúlyos, de ebben legalább látszik a testalkata


2010. dec. 28. 14:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kövér, még ha a ducik le is pontoznak a véleményem miatt:) Ja, és a haj meg az egész arca is borzadály, szóval nem csak a súlya miatt hányás a csaj...
2010. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Kövér
2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de szerintem is ez már kövér:S
2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
60%
Igen az.
2010. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
8%
Az előző kérdésben a kérdező külön odairta, hogy az öltözködésről beszél, nem a testalkatról.nem kell mindenkit rábeszélni a saját vélemményedre!
2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy kinek mi tetszik. Annyira tényleg nem borzalmas de nyilvánosan nem kéne mutogatnia a testét mert van miből leadnia. Szerintem azoknak a nőknek akiknek hasonló testalkatuk van és csinosan vannak felöltözve nyugodtan lehet önbizalmuk, de aki így kiáll szinte fehérneműben (és iylen ruhában) azoknak nem kéne ekkora önbizalmuknak lenni mert eléggé gáz. De nyilván azért van nekik ekkora "önbizalmuk " mert tetszenek maguknak így is és ha nem érzik cikinek akkor semmi gond vele:)
2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%
kövér
2010. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

én meg direkt odaírtam, hogy nem az öltözködésére gondolok, hanem a testalkatára, csak ezen jól látszik az alakja


meg volt olyan válaszoló, aki azt írta, hogy az ilyet megkívánják a pasik???és hogy ez a borzasztó...


hát szerintem nem borzasztó, hogy megkívánják a pasik, most nem a fejéről meg ruhájáról beszélek, mert az tényleg csúnya

2010. dec. 28. 14:42
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg molett.
2010. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%
Annyira még nem kövér de egy pár kilót ha leadna jobban nézne ki de nekem így is bejön. Van rajta mit fogni :D szép vastag a combja :P
2010. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!