Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ő kövér? Vagy még jó? Képpel

Ő kövér? Vagy még jó? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


egyik kérdésben láttam, hogy 'hogy lehet nagy önbizalmuk az ilyen embereknek?'

Ő tényleg ilyen borzalmasan néz ki? Mert szerintem ő még nem tartozik a kövér kategóriába...vagy igen??

nem mondom, hogy nincs rajta mit változtatni, de könyörgöm...


most nem az öltözködésére gondolok, hogy nagyon hangsúlyos, de ebben legalább látszik a testalkata


2010. dec. 28. 14:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%
Közhely, de kövéren is lehet csinos az ember. Mellesleg szerintem is kövér.
2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
80%

Hát azért abban, hogy egy pasi megkívánja-e vagy nem, szerintem a csaj arcának is fontos szerepe van...


Amúgy ez a kövér kategória, egyértelműen, de ez még nem azt jelenti, hogy baj is.

Lehet kövéren is szép valaki, ahogy vékonyan is ronda, de attól még, hogy esetleg szép, az nem azt jelenti, hogy mindjárt nem kövér... a kövérség és a szépség szerintem nem függ össze...

2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
36%

Figyelj okoska:


"egyik kérdésben láttam, hogy 'hogy lehet nagy önbizalmuk az ilyen embereknek?'

Ő tényleg ilyen borzalmasan néz ki? Mert szerintem ő még nem tartozik a kövér kategóriába...vagy igen??"


Te ezt irtad, pedig abban a kérdésben, amiről beszélsz a kérdező kifejezetten odairta,hogy nem a testalkatrol van szo.Akkor mire fel pattogsz itt ezen a témán?

Fogadjunk hogy te is hasonlo testalkatu vagy. Ha ennyire nincs önbizalmad, akkor kezdj el sportolni.Ennyi.

2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

Kövérnek nem mondanám, de ducinak igen.

Most sajnos nem sokkal vagyok vékonyabb, mint ez a lány, de engem már igencsak zavar.

20/L

2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj,hogy a média szépen beültette a fiatal lányok fejébe hogy annak van jó alakja aki maximum 40 kiló.Pedig a csont sovány lányok egyáltalán nem szépek,szexisek.

A képen lévő lány arcát nem nézem,mert nem az a kérdés,hogy helyes-e vagy sem.Az öltözködését sem nézem,mert szintén nem ez a kérdés.

Az alakjáról annyit,hogy ilyen alakkal még nyugodtan lehet önbizalma,mert igaz van rajta egy kis felesleg,de nem olyan irtózatosan kövér..Inkább olyan "nagydarab" lány,így azt is eltudom képzelni,hogy 170-180 centi magas.

Nem olyan vészes a lány szerintem.

2010. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

1450-es, aki leokoskázott...


NEM láttam, hogy a kérdés ALÁ odaírta az öltözködést, csak a kérdést olvastam el, amiben NEM volt ez benne

2010. dec. 28. 14:55
 17/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A kövérség nem ez. Inkább telt, duci, de szerintem a kövérség az más. Egyébként én az előző ilyen kérdéshez is írtam, hogy nekem ez tetszik. :)
2010. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
48%
Le merem fogadni, hogy neked is ilyesmi a testalkatod és azért lovagolsz annyira ezen a témán. Kezdj el sportolni valamit, étkezz másként és akkor megszabadulsz 1-2 feles kilótól.
2010. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez még pont az a kategória, ami még kívánatos. Na persze van mit leadni és sportolni sem ártana, de attól még szép.


De valóban elképesztő, hogy már az ilyen testalkatú nőket is kigúnyolják sokan. Vannak kövérebb emberek is, akkor ők mit érezhetnek!

Szerintem a képen látható nő simán csak husis, de nem taszító egyáltalán.

Sőt, ha a lábát nézem még nem is olyan kövér! Igaz, hogy nem tűnik túl feszesnek, de akkor sem azok a nagy sonkák...

Komolyan zavaró, hogy az ilyen nőket is már milyen undorítónak tartják! Az rendben van, hogy valakinek a karcsúbb nők tetszenek, de ez még akkor sem csúnya.

2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ja, van több kép is róla, lejjebb! Hát, így már nem olyan vékony a lába, legalább a combrészén elég vaskos. De még belefér.
2010. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!