Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akármilyen alakváltozásom...

Akármilyen alakváltozásom van, a melleim nem változnak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
fölszedtem 7 kilot és a mellimre egy dkg nem ment fel :( pedig 15 éves vagyok 7.es korom ota nem is nőtek söt akkor hordtam 75c most elég a 70 a. eléggé idegeitő meg zavaró h nem tudok egy kivágott felsőt se felvenni meg sem.mitöl lehet ez mit csináljak??
2008. jan. 20. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól tartok, sok mindent nem tudsz csinálni. El kell fogadnod. Viszont nem értem, miért ne hordhatnál kivágott felsőt 70A-s melltartóval?! Simán!
2008. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szai! Nyugi csak 15 éves vagy, még fognak nőni a melleid, de arra azért ne számíts, hogy Pamela Anderson leszel, de még nő valamennyit és egyáltalán nem kicsi most sem, és nyugodtan vegyél fel kivágott felsőt, szerintem az sem jó, amikor ilyen fiataloknak (meg idősebbeknem sem) ha kilóg az egész mellük a blúzból, ez kifejezetten kurvás, már bocsánat. Kis mellel is lehet valaki szexi és nyugodtan húzd ki magad, tudod be a hasat ki a mellet! :) Hidd el van akinek nálad is kisebb van, gondolj bele milyen rossz lenne az. Próbáld elfogadni magad!
2008. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én 14 éves vagyok és nekem a kis formás mellek jönnek be.

A méret nem lényeg a forma számít.

Ha azért hízol hogy nőjenek a melleid már +bocsáss de nem vagy komplett.

nem szabad semmit se túlzásba vinni mert van amikor már undorító:

[link] szerintem ami sok az sok

Mit csinálj?

-Keress olyan fiúkat akiknek EZ tetszik.

-(vagy akár engem:D)


--------

Mr. Bean

--------

2008. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!