Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék fogszabályzót...

Szeretnék fogszabályzót tetetni magamnak, de vajon lehet egyből csak éjszakait kérni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha a fogszabályzó akadályozna bármiben is ezért csak éjszakait szeretnék.

De még soha nemvolt fogszabályzóm és nem tudom hogy lehet e csak éjszakait kérni.


2010. dec. 28. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt az orvos dönti el
2010. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a te döntésed, az orvos felméri, hogy mit kell csinálni a fogaiddal, és annak megfelelően kapsz fogszabályzót. Nagy általánosságban előbb szoktak nappali, állandót hordani, és utána éjszakai, kivehetőt. De nekem például pont fordítva van, előbb éjszakaival nagyjából helyrerakta a fogaimat, és nem soká kapok állandót, amivel még "csiszol" az eredményen.
2010. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14 vagyok. Hát remélem én is először éjszakait kapok.
2010. dec. 28. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Állandóval hamarabb végzel.
2010. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan vészes akkor kaphatsz kivehetőt. De én azt mondom legyen állandó az többet ér és van abban is fehér. Ne húzd sokáig mert csak 18 éves korig támogatja a Tb utána nem biztos ,hogy lesz rá pénzed és akkor szeretnél majd hordani. Szerintem nem gáz manapság.

Nekem csak kivehetőre volt pénzem 22 vagyok.De ha lenne rá keretem akkor inkább rögzített fogszabit választottam volna.

2010. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az éjszakai fogszabályzó teljesen felesleges. Akiket én eddig ismertem és fogszabályzójuk volt, senkinek sem használt. Hogyha nagyon elállnak a fogaid akkor az orvos szerintem fogja mondani hogy nappali kell, de az éjszakait is ajálni fogja. Éjjel-nappalit csináltass, hidd el jobban jársz vele :)
2010. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kerámia átlátszó fogszabályzó alig látszik. A kivehető szinte semmit nem ér, max ha tényleg csak picitkell korrigálni.
2010. dec. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és az éjjel nappalit azt meddig kell hordjam?
2010. dec. 29. 11:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elállnak a fogaid akkor 1-2 év, ha nem nagyon csak egy kicsit akkor fél év is elég. Barátnőmnek elálltak és 2és fél évig hordta, másik barátnőmnek nem nagyon ő fél évig, szóval azért mondom :)
2010. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!