Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért égett szagú a hajam...

Miért égett szagú a hajam hajvasalás után? Van ez így másnak is? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy Belissima hajvasalót ...nagyon elvagyok keseredve..:Ss arra s gondoltam(reménykedem) ,hogy csak az első alkalom után.
2010. dec. 28. 21:18
1 2
 1/11 Doddie ***** válasza:
szerintem mindenkinek ilyen ;) legalabbis nekemis, de nek csak hajvasalo utan. haat vegyel sztem hovedot.
2010. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak az a gáz ,hogy az előbb mostam hajat és még mindig érzem...:SSSS segítsetek:(((
2010. dec. 28. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
jaj:(. remélem teletömted pakolással meg balzsammal... eléggé súlyos lehet a helyzet ha mégmindig érzik... nem lehet állitani a fokot a vasalón?
2010. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 just.me ***** válasza:

Vagy az hogy előtte lakkoztál, vagy vmi.

És azt égeti a hajadba és ezért olyan szagú.

Vagy pedig túl nagy hőfokra állítottad.

2010. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha most használtad először akkor ez természetes, második használatra már alig lesz, harmadikra meg teljesen eltűnik :)
2010. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) igen,tettem rá balzsamot éés most reggelre nem érződik.Valószínű ,hogy beleégettem a hajsprayt,mert előttte fújtam rá.
2010. dec. 29. 09:58
 7/11 anonim válasza:

Idióta egy szokás az biztos.

"Hajvasalás" LOL, a pasid nem szokott röhögni rajta, nagyon "kurvi" LOL! :D

2011. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de nagy vagy utolsó.. nagy beszólás volt pff (NN)
2011. jan. 15. 13:33
 9/11 anonim válasza:

Bocsika, nem személyes volt, csak úgy általában.

Amúgy néha nem gáz, alkalmakra pl. de ha egy csaj pl. mindennap úgy megy suliba az gáz.

2011. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ahhan nem személyes oksi:D de sztem nézd át a nyelvtan szabályokat.... -.-"
2011. jan. 22. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!