Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hajamra hajvasalá...

Mit tegyek a hajamra hajvasalás előtt, hogy megvédje azt? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
És hajvasalás után?
2009. okt. 21. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Előtte babaolajos vattapamacsot húzok végig a végén és afölött kb 10-20 cm-re. Nem lesz tőle zsíros hatású, mert hosszú a hajam, viszont nem szárad ki. Utána lehetőleg semmit. Viszont rendszeresen használok hajpakolást, és arra is odafigyelek, hogy ne legyen túl forró a vasaló.
2009. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fodrászkellék-boltokban, illatszerboltokban többféle HŐVÉDŐ SPRAY-t kapni, amelyeket kifejezetten hajvasaláshoz készítettek!!!

Ezt hajmosás után kell a hajra fújni, megvédi a hajszálakat a hajvasaló hőjétől.

Javaslom, hogy ezt szerezd be, ez egy speciális összetételű folyadék, nem helyettesíteném mással!

2009. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kms california flatout spray, bár nemtudom itthon lehet e kapni, de nagyon jó, spanyol reptéren vettem.
2009. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wella hővédő spray-t, fodrászkellékben lehet kapni, 6 ezer Ft-ba kerül, de megéri az árát. Hajvasalás után már semmit, mert akkor újra begöndörödik.
2009. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én azt is hallottam már, h vizesen vasalni kicsit barátibb

hajformázás ez is :)

2009. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!