Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szilveszterkor mit lehet...

Szilveszterkor mit lehet csinalni itthol?

Figyelt kérdés

Egyedul leszek itthol es nemtudom mit kellene csinalni, a kabaret a tv-be nagyon nem birom ugyhogy az kilove. Aludni nem akarok..

Igazabol nem az a baj, hogy itthol kell lenni hanem, hogy nincs kit megolelni es csak osszebujni mert nekem azis eleg lenne.


2010. dec. 28. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
chatelj, ha van otthoL is net
2010. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon nem jó ha egyedül vagy szilveszterkor. Nem tudsz áthívni valakit/valakiket hogy ne legyél egyedül? Vagy menj el te valahova. Én sem szívesen nézném a tévébe a sok hül*yeséget.
2010. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat legfeljebb ha unokatesom se megy sehova atmegyek hozza elvizipipazunk berugunk es dumalunk minden marhasagot az elet nagy dolgairol.
2010. dec. 29. 00:35
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy nézz meg egy pár filmet :D esetleg pótold be azt amit még 2010ben megakartál tenni...
2010. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek és tudom már előre,hogy befogok depizni és elejtek pár könnycseppet..
2010. dec. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül leszek, bár mehetnék házibuliba, de olyanba, amit inkább kihagyok. Szóval kérek kölcsön ismerősömtől pár dvd-t, filmmaratont rendezek, vettem fürdősót direkt, úgyhogy vagy 1 órát a kádban is relaxálok gyertyákkal. Tavaly előtt is így jártam, bár akkor aznap derült ki délután hogy meghiúsult a tervezett program, és akkor kicsit bedepiztem miatta, de most szinte várom is ezt a magamra fordított estét. Bulizni máskor is lehet.

21/L

2010. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly szilveszterkor egyedül voltam, ráadásul 3 héttel egy igen fájdalmas szakítás után:( Tudom, milyen sz.r érzés, de hidd el, ki lehet bírni, csak pár óra az egész. Amit az egyik lány írt, az szerintem tök jó program, hogy felrakni egy arcpakolást, hajpakolást, befeküdni a kádba, gyertyát gyújtani és valami jó kis zene. Ez elég jó kis program. És fel a fejjel: egyszer fent, egyszer lent, én is megismertem a mostani szerelmemet, és most már együtt töltjük, jövőre neked is biztos jobb lesz!
2010. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 10:37

Köszönöm,nagyon jó ötletet adtál ezzel a fürdőzéssel.:)

2010. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!