Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szúrtál már magadnak fülbevaló...

Szúrtál már magadnak fülbevalót vagy piercinget?

Figyelt kérdés

Ha igen,hogy csináltad?

Hány lyuk van a füleden?


2010. dec. 30. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pc-t szúrtam de nem magamnak:d bnőmnek:D 13/L
2010. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fitymaféket mérgemben. A végeredmény jó lett és megnyugodtam. Csináltam pár képet róla 2hétig bennem volt utána kivettem mert nem tudtam rendesen hokizni tőle.

18/F

2010. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fülbevalót. Lejegeltem (két oldalról 1-1 jégkockát rászorítottam míg el nem olvadt), fogtam egy nagy biztostűt, és átszúrtam. Ennyi volt.


18/L

2010. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fülbevalóimat kettő kivételével mind én szúrtam. Az egyik oldalon 6 van, a másikon 5 és imádom. Illetve többször szúrtam már a tesómnak, barátnőimnek. Nemsokára pedig piercinget fogok szúrni az egyik barátnőm barátnőjének. Már nagyon várom. :)

A fülbevalóimat úgy szúrtam, hogy jó alaposan megmostam a kezem, fogtam egy steril, vastag injekciós tűt, megnéztem hol legyen a lyuk, odatettem a tűt és átszúrtam. Pár perc múlva kivettem és beraktam a fülbevalót, kész is volt. Ilyen egyszerű. :)

Érzésteleníteni nem szoktam magamnak, szeretem ezt a fajta fájdalmat. :D

Amúgy piercernek készülök. :)

2010. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen.A fülem két oldalrol lejegeltem a tűt beletettem forró vizbe aztán almát raktam a fülem alá és átszurtam.Csak aztán elvesztettem a fülbevalóm és benőtt a lyuk.xD
2013. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!