Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha beviszem a zaciba a színara...

Ha beviszem a zaciba a színarany fülbevalót, aminek a közepén van egy apró kristály, kb. mennyit adnak érte? Kell hozzá szülői aláírás a zaciban? Ja igen, és ha piercinget akarok csináltatni, ahhoz kell szülői aláírás? Van személyim!

Figyelt kérdés

azért írtam ide,mert itt sokan olvassák!

és csak normális választ kérek!!!


2010. márc. 31. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
személyije minden 14 évesnek van, semmit nem jelent, a rajta lévő születési év érdekes. zaciba csak 18 éven felüli ténykedhet - szerencsére, úgyhogy azt benézted. a piercinghez meg te saját magad jársz jobban ha kérsz aláírást mert az biztos hogy én szétvágnálak ha a gyerekem lennél és meglátnám rajtad az engedélyem nélkül. 21L
2010. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
eggyik o.társam tesója 11 év körüli volt,mikor bevitt a zaciba egy nyakláncot!!!
2010. márc. 31. 08:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor mi a büdös francnak kérdezed meg, hogy kell-e szülői alkáírás? Nyílvánvalóan vannak felelőtlen zálogosok is, ami igaz a tetkósokra/piercingesekre is.


Egyébként tanuljatok már meg normálsian kérdést kiírni, és azt a megfelelő kategóriába tenni... Ez az "azért írtam ide,mert itt sokan olvassák!" elképesztően szánalams, ráadásul hamar le is fog kerülni a főoldalról.

2010. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem áldoznám fel az arany fülbevalómat egy piercingért, mert az odavész, ha nem tudod kiváltani. Az neked egy örök emlék, az a vasdarab piercing meg egy divathóbort, amit csak a pillanatnyi utánzásod érzése miatt csináltatnál. Az én lányom szemöldökpiercingbe volt belezúgva bár ő már nagykorú volt. Megcsináltatta, elfertőzött, tetanusz injekció lett a vége. Volt a köldökében is, ott meg úgy elvékonyodott a bőr, egyszerűen kiesett neki. Már elmúlt húsz éves, de ezzel a fejjel azt mondta miért vágtam jól nyakon akkor, hogy ilyen hülyeségeket csinált, pedig nem egy szélhámos nő!Akkor most én váglak nyakon téged, ő helyette! Ne csinálj hülyeséget.
2010. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
chh...nem a pc miatt viszem be,hanem mert nem kell,nem az én stílusom!
2010. márc. 31. 08:35
 6/9 LN09 ***** válasza:

Én is vittem már be zaciba aranyat anno. De szerintem a mai világban csak kérnek személyit.

Azért azzal legyél tisztába, hogy az aranynak mindig lesz értéke, de a piercingnek nem. Az arany egy emlék marad, és értékes is, a piercinggel ellentétben.


Ha elmész piercingeshez és nem kér szülői engedélyt, hagyd is ott, mert akkor az már gyanús... Ha ezt a szabályt nem tartja be, akkor valószínűleg mást sem...


Nem tudni hány éves vagy, de gondolj arra is, hogy ha zaciba mész, tuti átvágnak.

2010. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zaciba akkor adunk valamit ha meg vagyunk anyagilag szorulva.Beadjuk kapunk érte pénzt( kölcsönt) ami az értékének x %-a.aztán ha lesz pénzünk kiváltjuk.
2010. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagykorúsághoz van kötve.

Illetve pc-t szülői beleegyezéssel megcsinálják

2010. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a te stílusod? Add vissza anyádéknak akkor.Ne kótyavetyéld el a zaciba
2010. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!