Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és a 70A-s...

15 éves vagyok és a 70A-s melltartó is nagy rám. Fogok még nőiesedni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy fogsz! Nem mindenki egyszerre érik. + ha elkezdessz majd fogamzásgátlót szedni, akkor is nőhet. De nyugi, még biztos fog nőni.
2011. jan. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 17 vagyok.

nekem se nagyobb sokkal..én 70A-t vagy75A-t hordok.

2011. jan. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, szerintem fog még nőni, nekem is volt barátnőm, akinek középsuliban sem nagyon volt melle és mire végeztünk nagyon szépen kikerekedtek neki. Másrészt pedig, ha nem lesz sokkal nagyobb, azzal sincs baj. :) Sokan vannak, akik szeretik a pici, tenyérbevaló ciciket.

20L

2011. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen énmég csak anyám melltartóit láttam a szárítókötélen...eszembe sem jutott h melltartót kéne hordanom
2011. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat. Nagyon zavaró hogy már a tőlem 2-3 évvel fiatalabbaknak is nagyobb mellük van :/
2011. jan. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!