Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek gyorsan növő...

Mit tegyek gyorsan növő szemöldök ellen?

Figyelt kérdés
elsőnek buék.én egy 15 éves fiú vagyok,aki 13 éves kora óta szedi a szemöldökét.ezzel nincs is gond mert nagyon profira meg tudom csinálni hálisten.viszont amellett, hogy nagyon nagyon gyorsan nő, sok gyengébb kis hajszálakból áll, amik nagyon sűrűn helyezkednek el, és ezeket közelről látni, de nyilván nem tudom kiszedni az összeset, mert ezek gyengék, vékonyak és mindig beleszakadnak.a másik probléma emg az amit említettem, hogy egyik nap kiszedem, a másik napra meg már enyhén "borostás" lesz, így midnen reggel át kell néznem a borostákat.tehát szerintetek kipróbáljam a szemöldök-borotvát a gyengébb szálakon, hogy ha picit megvastagodnak könnyebb legyen kiszednem vagy mit javasoltok?és a gyors növés ellen lehet e vmit tenni egyáltalán?bocs ha hosszú
2011. jan. 1. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem szégyelled, akkor menyj el kozmetikushoz,a gyanta ritkít rajta.a borotvát szerintem felejtsd el, mert az még jobban erősíti a szálakat és még gyorsabban fognak nőni a szálak.
2011. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem de mitől lehet ez a gyors növekedés?tesztoszteron? de az aromon nincs ilyen masszív szőrzetem habár azért ott is van:)
2011. jan. 1. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a kozmetikust ajánlanám, van, hogy 1 hónapig nem is nő vissza. A borotvától pedig nagyon csúnya lenne, azt nem javaslom. Azt nem tudom mitől lehet, de biztos az is benne van, hogy kamaszodsz és lehet, hogy túl sok hormont termel a szervezeted, ha nagyon zavar m,enj el bőrgyógyászhoz....
2011. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mezei borotvára gondoltam, hanem külön erre a célra kifejlesztett szemölödk-borotvára, de akkor hagyom ezt a verziót
2011. jan. 1. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a szemöldököm felső részén,a homlokomnál szoktam borotvával vékonyabbra szedni,néha középen is,alsó részen meg csipesz.
2011. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is ilyenre gondoltam.szóval akkor mégis jó ötlet?
2011. jan. 1. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vok!

Szerintem jó,vagyis nekem bevált.Igaz,hogy néha picit látszik,hogy nőnek ki a szőrszálak,de ennyi belefér.

2011. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon gyorsan visszanőnek.. :S

Sajnos én nem találtam rá sok módszert,csak egyet: hogy minden 2. héten elmegyek a kozmetikushoz, bár mostanában ezt is hanyagolom.Szerencsére világosbarna a szemöldököm,így nem látszanak a vékony szőrszálak.De ha nagyon rá vagy szorulva, kilehet szőkíteni.

Ja és semmiképpen se borotváld!!!A húzgálástól is csak egyre vékonyodnak amúgy!

Sok szerencsét. :)

2011. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát szerintem elég hülyén néznék ki fekete hajjal és szőkített szemöldökkel:D
2011. jan. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!