Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha naponta 200...

Szerintetek ha naponta 200 felülést megcsinálok, akkor ha sok ideig csinálom láccani fognak a kockáim? Már most is látszanak ha beszorítoom a hasam. De szerintetek látszódni fog az eredmény ha sokáig csinálom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
egy idő után növelni kell a mennyiséget,amúgy csak tartani fogod a mostani állapotot!!
2011. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-2 hónapon belül, ha heti 10-el mondjuk növeled akkor biztos vagyok benne, hogy látszani fog az eredmény!
2011. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszii.:)
2011. jan. 1. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
aztmondják kezd kevesebbel és minden 7en növeljed úgy lesz a jó. de amúgy azis fontos h helyesen csináljad a felüléseket, mertha szarul csinálod akkor lesheted az eredményt, semmit sem fogsz látni
2011. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj felüléseket! Tönkreteszi két csigolyádat, aztán néhány év múlva meg se tudsz mozdulni a derékfájástól.
2011. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
haverom 3 hétig csinált naponta 100-at és full kockás a hasa.
2011. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Janka&Janka ***** válasza:
Igen, de iszonyatosan nagy izomlázad lesz
2011. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már csinálom kb 1 hónapja és már kezdem szokni az izomlázaat am nem is felülést hanem hasprést csinálok az is olyan hatékony vagy váltsak át felülésre?
2011. jan. 2. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt én is csináltam!


Elmondom hogyan:

Én 2 héten keresztül csináltam úgy, hogy az első napon,hétfőn kezdtem, 100 felüléssel.Kedden már 110-et csináltam, minden nap 10-zel többet.Ez is bőven hatásos, szerintem a 200-al, túlerölteted magad!!!!

És a 2 hét után 4-5 hónapig nem csináltam semmit, persze nem szabad eközben rengeteget és túl sokat enni, és akkor szerintem teljességgel megéri, és jó sokáig látszanak a kockák.

2011. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!