Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 nap után víz ment a tetkómra...

1 nap után víz ment a tetkómra, az baj?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt lett csináltatva, de tegnap muszáj volt egy nagyon picit lemosnom, mert a macskám neki dörgölődzött és féltemhogy a kosz meg a bacik miatt elfertőződik, vagy nemtudom... hallottam h 2 napig igazán víz sem érheti..
2011. jan. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tettél vele valami túl jót, de még mnidig jobb mintha elfertőződik. Máskor vigyázz kicsit jobban + a macskádra...+ minden nap nézd, hogy hogy van a tetkód. Fóliázva van, és hova csináltattál?
2011. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,ha nem a kérdésre válaszolok,de megírnád,hogy milyen volt a tetoválás?

38 évesen szeretnék én is egyet(ez lenne életem első tetoválása) de nagyon kicsi a fájdalomküszöböm,és félek,hogy nagyon fáj..Leírnád,hogy te mit éreztél?Ne féljek annyira?

2011. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nincs már rajta fólia (kb 12óráig rajta volt miután megcsinálták). Nem látszik rajta semmiféle "rosszirányú" elváltozás, bár fogalmam sincs hogy kéne kinéznie.:D

2. válaszoló: Elhiszem, hogy félsz, én is nagyon féltem. De ha a csuklódra csináltatod akkor semmi okod nincs félni!! Nem kellemes érzés, kb olyan mintha egy hegyesre reszelt fogpiszkálóval szurkálnának! Én néha nem is éreztem semmit... Anya is kipróbálta és neki se fájt annyira. Szóval csak bátran.:) A lényeg hogy profi, megbízható embert kell keresni. Sok sikert!

2011. jan. 1. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ..Akkor azt hiszem belevágok én is.bár én a vállamra akarok először,és ha nem fáj,akkor a bokámra.
2011. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... Mikor én csináltattam, azt mondta a pasi, hogy már az első napon mossam le fertőtlenítős szappannal (betadine), és utána jó vastagon kenjem be bepanthen krémmel. Nem hiszem, hogy nagy bajt csináltál.
2011. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is mosnom kellett fertőtlenítőszappannal és kenegetni. Úgyhogy semmi bajt nem csináltál.
2011. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!