Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi tesz egy nőt igazán nőiessé?

Mi tesz egy nőt igazán nőiessé?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de elmondom a véleményemet. Elsősorban a viselkedés. Nem agresszív, nem verekszik, nem hajtépéssel meg pofonokkal próbál másokat meggyőzni az igazáról :D, nem káromkodik. Tisztában van az illemszabályokkal, és be is tartja őket.


Kinézetre: nőies frizura (ez lehet rövid is), alakot követő, jó szabású cuccok, sarkas cipők vagy elegánsabb balerinák (persze ez nem azt jelent, hogy mindig ezt kell viselni, aki pl. sportoláshoz vagy kiránduláshoz ilyet vesz fel, az röhejes)... elegánsan fel tud öltözni alkalomkor. Kecses...


nekem ezek jutnak eszembe így hirtelen :).

2011. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem vagányan is lehet nőiesnek lenni, nem kell teljesen visszafogottnak lenni. Sőt.

Fontos az, hogy legyen saját stílusa, semmiképp se kövesse a divatot. Ne hordjon közönséges, slampos ruhákat: pl. latex cicanadrág, vagy bármilyen cicanadrág nem fenék alá érő felsővel, csillogós, gagyi mintás, flitteres dolgok, parafatalpú, telitalpú cipő tornacipő, edzőcipő, melegítő (persze sportolni lehet az utóbbiakban:D). Ne legyen nagyon kivágott vagy teljesen testhezálló a ruhája, mert az is közönséges hatást kelt. Ha pl. miniszoknyát vesz fel, a melleit ne mutogassa mellé és fordítva. Ja és jó ha többször visel szoknyát, mint nadrágot.

Nekem fontos, hogy természetes legyen: ne szolizzon, ne legyen egy kiló vakolat a fején, ne legyen mellplasztikája, feltöltött szája, műszempillája, műkörme - ezek is nagyon közönségesek. A tetovált szemöldök is gusztustalan, meg a fekete szemöldök + szőke hajfestés kombó.

A haja stílusa, festés színe mind1, csak platinaszőke ne legyen, és passzoljon az egyéniségéhez. Felőlem aztán extrém színű haja is lehet, tetkó, piercing sem gáz.

Viselkedésben viszont fontos, hogy ne üvöltözzön, ne káromkodjon, de lehet igenis szókimondó és határozott, vállalja fel magát.

Hát nekem ilyen egy nőies nő:)

2011. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit felül írtál az inkább az úrinő definitciója.

A nőiesség valami elemibb bolog. Belső tartás kétségkívül kell hozzá, de visszafogottság nélkül is lehet valai olyan nő hogy mindenki a lábai előtt hever.

Lehet nőies a szexiség, lehet nőies az anyaság, lehet nőies a tiszta 'szűzies' szépség, telt idomok vagy törékenység is...

2011. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lodarazs ***** válasza:
Elsőnél a pont, mert az "igazán"-on van a hangsúly.
2011. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen legyen törékeny, plusz legyen stílusa, legyen ízléses és csinos az öltözködése. De ne legyen ribanc és hülye, nyávogós, beképzelt p.csa, mert azokból már elegem van.
2011. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szokott kiabálni és káromkodni is (nem úgy, mint egy kocsis). Azért ne felejtsük, a nők is emberek.
2011. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja egy üzletben láttam egy lányt. Egyáltalán me az "esetem". De ő valahogy annyira kellemes és nőies volt, hogy hirtelen a kérdésről ő jutott eszembe. 170 cm magas volt kb vékony derékkal de nagy melekkel és széles csipővel. Fekete nadrás és csizma volt rajta felül egy szürke felső övvel és egy szövetkabát fekete amiben ezüst szálak voltak a táskájában is volt kevés ezüst minta. Kevés ezüst ékszer volt rajta barnás smink és állig érő fekete haj. Bájosan mosolygott gondolom sokat jár ebbe az üzletbe mivel mindenkihez a zöldségrakodótol az ütletvezetőig volt egy kedves szava. Szóval számomra kedves, viszafogott mosolygós az igazi nő. 25F
2011. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A 2. kommentelőnek üzenném, hogy azért, mert valami flitteres, vagy telitalpú az lehet ízléses is. Én például most vettem egy kötött fekete kardigánt flitterekkel, pedig nem jön be a "plázacica" stílus. Abszolút a kisugárzástól függ minden. Ha ribanc akarsz lenni, egy zsákruhában is ribanc leszel, ha van ízlésed, egy "melltartó kilóg a pólómból" ruhát is tudsz úgy hordani, hogy nem látszol szajhának. A műköröm is jó, ha nem 20 cm hosszú és hegyes, van szolid is belőle. Azok a lányok, akik úgy néznek ki a festéktől és a ruháiktól ahogy, azok úgy is akarnak kinézni. Ha nőies akarsz lenni, úgy is az a stílus fog megfogni ruhákat illetően. Ha például most még sportcipőt hordasz, meg cipzáros adidas felsőt, és nőies akarsz lenni, leszoksz róla. Én is olyan voltam régen, de már ki nem lépnék az utcára sportcipőben, ha csak nem sportolni indulok.
2011. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
11%
a szex xD
2011. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 axint válasza:
Ha te ezt kérdezed, mondhatnak neked bármit, sohasem leszel nőies. Azt a nőis nő tudja magától, ellesi másoktól és jól alkamazza. Bemagolni nem fogod tudni soha.Nyugodj bele, te az életben nem leszel nőies nő !!!
2011. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!