Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is az esetek...

Szerintetek is az esetek többségében mi saját magunkat csúnyának látjuk, miközben mások csodálnak minket szépségünkért? : )

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:)

Mi magunkkal szemben sokkal kritikusabbak vagyunk, tehát az esetek egy részében úgy van, ahogy írtad.

Amit te magadon látsz, hogy nem tetszik, azt más nem biztos, hogy egyáltalán észreveszi

2011. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én annyi lánytól hallottam már kis unszolás után, hogy szépnek tartja magát, hogy már nem hiszek nekik. De tényleg nagyon sok lány ezt gondolja, nem tudom észrevettétek-e...
2011. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

14:20- :)

14:38- mármint mit gondolnak? h szépek, vagy, h nem szépek? :)

2011. jan. 4. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van ilyen,de sokszor épp az ellenkezője.

Van hogy egy lány ronda(esetleg elrondítja magát),de azt hiszi Ő a legtökéletesebb nő a világon.

Hát egyik eset sem jó:D

2011. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az elég beképzelt stílus aki azt gondolja magáról, h szép !
2011. jan. 4. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem teljesn normális hogy szépnek tartod magad. A baj az, ha az ezzel való foglalkozás kitölti a napod 70%át.
2011. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó egyetértek veled. Én szépnek látom magam, nem hiszem, hogy ez bűn. Viszont nem mennék el szépségversenyre, se modellkedni, nem mutogatnám magam ilyen oldalakon, mert tudom, hogy nem odavaló vagyok. :)

25N

2011. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem az beképzelés nagyon, de nagyon aki tökélynek tartja magát, mert sajnos van olyan...:D boccs az előbbi, rossz megfogalmazásért ! :P Egyébként szerintem is mindenki valami szépet csak lát magában 100 % és mindenkiben van is persze :)
2011. jan. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!