Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az esetek többségében a saját...

Az esetek többségében a saját természetes hajszínük áll legjobban a nőknek?

Figyelt kérdés
Ha most be van festve a hajad ne írj nemet a kérdésre csak azért mert nem tudod visszaállítani a saját hajszínedet.
2011. ápr. 14. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az áll a legjobban, mivel a TERMÉSZETES bőr-, haj-, és szemszín harmóniában van egymással.


Az már más kérdés, hogy kinek mi tetszik. Egy másik szín jobban kiemelhet egy szemszínt, vagy arcot, vagy feltűnőbbé tehet valakit, de összességében a természetes áll a legjobban.


Amúgy festett vagyok én is, mert az eredetim hamuszürke és változtatni akartam, de csak magam miatt, mert jobban éreztem magam miután lett valami színe a hajamnak 21/L

2011. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, festésnél is törekedni kell (ene) arra, hogy az eredetihez közel álló árnyalatot, színt válasszunk.
2011. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az eredeti, hanem ahhoz hasonló, tehát az a színcsalád. De láttam már kivételt is, szóval nem mondanám egyértelműen ki, kolléganőm eredetileg szőke, de a feketére festett haja nagyon jól kiemelte a szintén fekete szemét szóval ilyen is van :)


Nekem eredetileg hamuszürke a hajam, vagyis inkább hamu-sötétszőke, és platinaszőkétől feketéig minden voltam már, jelenleg világosbarna vagyok (fodrász szemmel sötéátszőke) és ez áll a legjobban. Olyan mint az eredeti csak fényesebb és élettel telibb.

2011. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti.

A kedvencem, mikor egy szőke-kék szemű lány feketére festi a haját. Olyan természetellenes, hogy az borzasztó. :D

Alapvetően barna a hajam, nem túl különleges, de tuti, hogy a legjobb választás. Színezővel adtam már neki egy kis vöröses fényt, ennél radikálisabb nem lenne jó. :D

Mondjuk ha "mosogatólé" hajam lenne, abba tuti tetetnék egy kis szőke melírt, mert feldobja.

2011. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is a természetes a legszebb, bár van néhány kivétel, az egyik ismerősömnek például sokkal jobban áll a festett vörös haj, mint az eredeti barna


vagy ott van leighton Meester is, aki eredetileg szőke, csak egy sorozat miatt festették barnára, de sokkal jobban néz így ki:


[link]


[link]

2011. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó: aztaa, nem is tudtam, hogy eredetileg nem ilyen színű a haja.


[link]


De azért nem mondanám biztosra, hogy a barna jobb. Igaz, így szoktam meg, és fura a szőke, de nem rossz. Egész már karaktert ad az arcának.

2011. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lókakit...nekem a természetes hajszinemnél sötéttebb szinek állnak jól...mer a szemöldököm is fekete...pl..nem barna...:)
2011. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!